КАЛЕНДАРНИЙ ПЛАН
ЗАХОДІВ ФЕДЕРАЦІЇ ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ
СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ НА 2018 РІК
Назва | Дата | Місце проведеня | Учасники | Регламент | Розклад | Результати | |
СІЧЕНЬ | |||||||
1 | XV Універсіада області з легкої атлетики | 27-28.02 | м. Суми | ВНЗ | PDF |
||
2 | Відкритий чемпіонат Сумської області у приміщенні | 15-16.01. | м. Суми | ФСТ, міста, райони | |||
3 | Командний чемпіонат України у приміщенні | 27-28.01 | м. Суми | Області, міста, ФСТ, ДЮСШ, СДЮШОР | |||
4 | Чемпіонат України серед ДЮСШ, СДЮШОР 2001 р. н. та молодше | 30.01-01.02 | м. Суми | ДЮСШ, СДЮШОР | Web | ||
ЛЮТИЙ | |||||||
5 | Чемпіонат України серед юніорів | 06-07.02 | м. Суми | ДЮСШ, СДЮШОР, Області, ФСТ | |||
6 | Чемпіонат України у приміщенні серед дорослих та молоді | 09-11.02 | м. Суми | Області, міста, ФСТ, ДЮСШ, СДЮШОР | |||
7 | Зимовий чемпіонат України з легкоатлетичних метань серед дорослих, молоді, юніорів, юнаків, дівчат | 16-18.02 | м. Мукачево | Області, ФСТ, ДЮСШ | Web | ||
8 | Кубок України з легкої атлетики у приміщенні | 18.02 | м. Київ | Області, міста, ФСТ, ДЮСШ, СДЮШОР | Web | ||
9 | Всеукраїнські змагання на призи ЗМСУ Ю.Білонога 2001 і мол. р.н., відкритий чемпіонат Сумської ОДЮСШ | 21-23.02 | м. Суми | ДЮСШ, СДЮШОР, УФК | |||
БЕРЕЗЕНЬ | |||||||
10 | Чемпіонат України серед ДЮСШ, СДЮШОР з двоборства в приміщенні (2003р.н. і мол.) | 02-03.03 | м. Київ | Області, СДЮШОР, ДЮСШ | Web | ||
11 | Зимовий чемпіонат України зі спортивної ходьби серед дорослих, молоді, юніорів, юнаків | 10-11.03 | м. Луцьк | Області, ФСТ, ДЮСШ | Web | ||
12 | Командний чемпіонат України з кросу серед дорослих, молоді, юніорів, юнаків | 30 березня | м. Одеса | Області, СДЮШОР, ДЮСШ | Web | ||
КВІТЕНЬ | |||||||
13 | Обласний легкоатлетичний пробіг присвячений пам’яті П.Сайка серед юнаків, юніорів, дорослих та ветеранів |
14 квітня |
м. Суми | міста, райони, ФСТ, ДЮСШ, СДЮСШОР |
|||
14 | Відкриті обласні змагання з кросу серед дорослих, молоді, юніорів, юнаків, дівчат. | 17-18 квітня | с. Олексено (Тростянецький р-н) | ДЮСШ, СДЮШОР | |||
Гімназіада України | 17-18 квітня | м. Одеса | Області, міста, ФСТ, ДЮСШ, СДЮШОР | ||||
15 | Універсіада області серед ВНЗ ІІІ-ІV р.а. (легка атлетика) | 26-27 квітня | м. Суми |
ВНЗ ІІІ-ІV р.а. | |||
16 | Командний чемпіонат України з бігу на 10 000 метрів серед дорослих, молоді та юніорів | 29.04 | м. Вінниця | Області, міста, ФСТ, ДЮСШ, СДЮШОР | Web | ||
17 | Чемпіонат України серед ветеранів з бігу на 10 км та спортивної ходьби на 10 км | 30.04 | м. Київ | Області, міста, ФСТ | |||
ТРАВЕНЬ | |||||||
18 | Обласні змагання серед учнів ДЮСШ, СДЮШОР 2001-2002; 2003-2004 р. н. | 03-05.05 | м. Суми | ДЮСШ, СДЮШОР | |||
19 | Чемпіонат України з півмарафону серед дорослих та молоді. Ковельський міжнародний легкоатлетичний пробіг | 06.05 | м.Ковель | Відкритий старт | Web | ||
20 | ХХVІ обласні спортивні ігри школярів з л/а чотириборства | 10-12.05 | м. Суми | Збірні міст та районів | |||
21 | ХХVІ обласні спортивні ігри школярів з легкої атлетики | 16-18.05 | м. Суми | Збірні міст та районів | |||
22 | Чемпіонат України з гірського бігу (вгору-вниз) | 27.05 | Яремче | Області, міста, ФСТ, ДЮСШ, СДЮШОР | |||
23 | ХХVІ обласні спортивні ігри школярів «Старти надій» фінал | 22-24.05 | м. Суми | Переможці ІІ етапу | |||
24 | Чемпіонат України з л/а чотириборства серед юнаків, дівчат 2005 р.н. та молодше | 22-23.05 | м. Чорноморськ (Одеська обл.) | Області, ФСТ, ДЮСШ | |||
25 | Командний чемпіонат України серед ДЮСШ, СДЮШОР (2001 р.н. і мол. | 27-28.05 | м. Кропивницький | Області, ФСТ, ДЮСШ | Web | ||
26 | Відкриті обласні змагання з л/атлетичного кросу та спортивної ходьби пам’яті ЗТУ В.М. Синявіна | 19 травня |
с. Сад Сумського району | Збірні міст та районів, ДЮСШ | |||
27 | Чемпіонат області з легкої атлетики серед дорослих та ветеранів | 12-13 травня |
міста, райони, ФСТ, ДЮСШ, СДЮСШОР |
||||
ЧЕРВЕНЬ | |||||||
28 | Командний чемпіонат України серед юніорів | 02-03.06 | м. Луцьк | Області, ФСТ, ДЮСШ | |||
29 | Чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2003 р.н. і мол. | 06-08.06 | м. Харків | Області, ФСТ, ДЮСШ | |||
30 | Чемпіонат України серед юнаків, дівчат 2001 р.н. і мол. | 14-16.06 | м. Луцьк | Області, ФСТ, ДЮСШ | |||
31 | Чемпіонат України з гірському бігу (в гору) | 15-16.06 | пгт. Воловець | Області, міста, ФСТ, ДЮСШ, СДЮШОР | |||
32 | Чемпіонат України зі спортивної ходьби на 20 км серед дорослих та молоді | 16.06 | м. Суми | Області, міста, ФСТ, ДЮСШ, СДЮШОР | |||
33 | Чемпіонат України серед юніорів | 21-23.06 | м. Кропивницький | Області, ФСТ, ДЮСШ | |||
34 | Фінальні змагання Всеукраїнських ігор «Старти надій» | червень | м. Ковель | Переможець обласних змагань | |||
35 | Командний чемпіонат України серед дорослих та молоді | 25-26.06 | м. Кропивницький | Області, міста, ФСТ, ДЮСШ, СДЮШОР | |||
ЛИПЕНЬ | |||||||
36 | Чемпіонат України з 48 годинного бігу | 29.06-01.07 | м. Вінниця | Області, міста, ФСТ, ДЮСШ, СДЮШОР | |||
37 | Чемпіонат України серед ветеранів | 06-08.07 | м. Київ | Області, міста, ФСТ | |||
38 | Чемпіонат України серед молоді | 07-08.07 | м. Бахмут | Області, міста, ФСТ, ДЮСШ, СДЮШОР | |||
39 | Чемпіонат України серед дорослих | 18-21.07 | м. Луцьк | Області, міста, ФСТ, ДЮСШ, СДЮШОР | |||
СЕРПЕНЬ | |||||||
ВЕРЕСЕНЬ | |||||||
40 | Чемпіонат України з бігу на 10 км серед дорослих, молоді та юніорі. Всеукраїнські змагання”Львівська десятка” | 15.09 | м. Львів | Області, міста, ФСТ, ДЮСШ, СДЮШОР | Web | ||
41 | Командний чемпіонат України серед ДЮСШ, СДЮШОР (2003 р.н. і мол.) | 13-14.09 | м. Харків |
Області, ФСТ, ДЮСШ, СДЮШОР | Web | ||
42 | Обласні змагання серед вихованців ДЮСШ, СДЮШОР 2001-2002; 2003-2004, 2005-2006 р. н. | 17-19.09 | м. Суми | ДЮСШ, СДЮШОР | |||
43 | Чемпіонат України з 12 та 24 годинного бігу | 22-23.09 | м.Київ | Області, міста, ФСТ, ДЮСШ, СДЮШОР | Web | ||
44 | Чемпіонат України з естафетного бігу серед дорослих, молоді, юніорів, юнаків, дівчат. | 22-23.09 | м. Черкаси | Області, міста, ФСТ, ДЮСШ, СДЮШОР | Web | ||
45 | Чемпіонат України з марафону. “Dnipro ATB Marathon” | 23.09 | м. Дніпро | Області, міста, ФСТ, ДЮСШ, СДЮШОР | Web | ||
46 | Командний чемпіонат України серед юнаків, дівчат 2001 р.н. і мол. | 29-30.09 | м. Дніпро | Області, міста, ФСТ, ДЮСШ, СДЮШОР | Web | ||
47 | Чемпіонат України з легкої атлетики з бігу на 1 милю серед дорослих, молоді, юніорів. Всеукраїнські змагання з легкої атлетики “Буковинська миля | 30.09 | м. Чернівці | Області, міста, ФСТ, ДЮСШ, СДЮШОР | |||
ЖОВТЕНЬ | |||||||
48 | Всеукраїнські змагання «Діти-олімпійська надія України» | жовтень | За призначенням | Збірні територій | |||
49 | ХХVІІ обласні спортивні ігри школярів з л/а кросу | 04-05.10 | м. Суми | Збірні міст та районів | |||
50 | Чемпіонат області з л/а кросу та спортивної ходьби пам’яті ЗТУ та СРСР В.І. Полякова | 12.10 | м. Тростянець | Міста, райони, ФСТ, ДЮСШ, СДЮШОР | |||
51 | Чемпіонат України зі спортивної ходьби на 50км серед дорослих та молоді. Командний чемпіонат України зі спортивної ходьби серед ДЮСШ та СДЮШОР | 20-21.10 | м. Івано-Франківськ | Області, міста, ФСТ, ДЮСШ, СДЮШОР | |||
52 | Чемпіонат України з кросу серед дорослих, молоді, юніорів, юнаків | 26-27.10 | м. Івано-Франківськ | Області, міста, ФСТ, ДЮСШ, СДЮШОР | |||
ЛИСТОПАД | |||||||
53 | Всеукраїнські змагання пам’яті ЗТУ С. Операйла 2001 р.н. і мол. | 22-24.11 | м. Київ | Області, ДЮСШ | |||
54 | Відкритий чемпіонат обласної ДЮСШ у приміщенні серед юнаків, дівчат 2001-2002, 2003-2004, 2005-2006 років народження | листопад | м. Суми | ДЮСШ, СДЮШОР | |||
ГРУДЕНЬ | |||||||
55 | Обласні змагання серед вихованців ДЮСШ, СДЮШОР 2001 р.н. і мол. | грудень | м. Суми | ДЮСШ, СДЮШОР | |||
56 | Всеукраїнські змагання зі спортивної ходьби на призи В.Голубничого | 22 грудня | м. Суми | Області, ФСТ, ДЮСШ |