Нагородження кращих легкоатлетів Сумщини за підсумками 2021 року

20 грудня під час урочистого параду відкриття Відкритого чемпіонату Сумської області з легкої атлетики у приміщенні відбулося нагородження  почесними дипломами спортсменів, які принесли найбільшу кількість очок за системою «спорт вищих досягнень» до скарбнички нашої області, та кращого тренера,  учні якого набрали найбільшу суму таких очок.

Кращою легкоатлеткою року серед дівчат стала вихованка обласної ДЮСШ Діана ГОНЧАРЕНКО. Тренують спортсменку Білодід Олег Федорович та Корж Світлана Олександрівна.

Серед юнаків кращим легкоатлетом 2021 року став вихованець Охтирської ДЮСШ та тренера Мучарова Олександра Михайловича Максим РОМАНОВ

Серед юніорок кращою легкоатлеткою року стала представниця ДЮСШ м. Ромни Анна МЕЛЬНИК. Тренує спортсенку Лісненко Олександр

Серед юніорів кращим легкоатлетом 2021 року став Андрій НЕЧИПОРЕНКО. Тренують спортсмена Білодід Олег Федорович та Корж Світлана Олександрівна.

Серед жінок віком до 23 років (категорія «жінки молодь») кращою легкоатлеткою 2021 року стала Анна ЦИБУЛЬНИК – вихованка обласної ДЮСШ та тренера Цибульник Олени Миколаївни.

Серед жінок  кращою легкоатлеткою 2021 року стала стала вихованка Олексія Олександровича Сердюченко Оксана ШКУРАТ, яка представляє Сумську обласну ШВСМ.

Кращим легкоатлетом 2021 року серед чоловіків віком до 23 років і водночас кращим легкоатлетом року в абсолютному заліку (серед усіх атлетів) став Олександр ПОГОРІЛКО, який тренується під керівництвом Білодіда Олега Федоровича та Корж Світлани Олександрівни.

Серед чоловіків  переможцем став представник Сумської обласної ШВСМ Костянтин ОЖИЙОВ.

У номінації «Тренер року» переміг тренер-викладач обласної ДЮСШ та Східного ЦОПу, Заслужений тренер України, Заслужений працівник фізичної культури та спорту України Олег Федорович БІЛОДІД.

З сумою набраних очок та здобутками спортсменів можна ознайомитись у розділі Статистика/Рейтинг

Вітаємо наших лауреатів, бажаємо не зупинятися на досягнутому й надалі удосконалювати свою спортивну майстерність, міцного здоров’я і задоволення від улюбленої справи! Дякуємо за ваші успіхи і здобутки!

Всеукраїнські змагання з легкої атлетики, присвячені пам’яті ЗТУ С. Операйла

15-16 грудня в легкоатлетичному манежі СумДУ відбулися Всеукраїнські змагання пам’яті ЗТУ С. Операйла з легкої атлетики, участь в яких взяли 255 юних атлетів з 18 регіонів України.

У командному заліку збірна Сумської області набрала 832 очки і виборола ІІ місце, поступившись команді Дніпропетровської області (659 очок), замкнули трійку кращих юні атлети Чернігівської області (754 очки).

В особистому заліку наші атлети  вибороли 3 золоті, 8 срібних та 6 бронзових медалей, естафетна команда дівчат святкувала перемогу, а юнаки стали другими.

ЗЕМЛЯНІКІНА Єлизавєта (ДЮСШ м. Ромни, тренер – Лісненко О.М.) перемогла в біу на 200м серед дівчат – 26.63 та посіла ІІІ місце в біу на 60м з\б9.48с.

КОСТЕЦЬКИЙ Нікіта (ДЮСШ м. Ромни, тренер – Лісненко О.М.) став переможцем в бігу на 200м серед юнаків – 23.21 та посів ІІІ місце в бігу на 60м7.22с.

ГОНЧАРЕНКО Діана (Східний ЦОП, тренери – Білодід О.Ф., Корж С.О.) святкувала перемогу в бігу на 60м серед дівчат – 7.78с.

РОМАНОВ Максим (ДЮСШ м. Охтирка, тренер – Мучаров О.М.) зайняв ІІ місце в бігу на 400м51.78с та в бігу на 200м 23.49с.

РИБАЛКА Інна (ДЮСШ м. Ромни, тренери – Савицький М.В, Савицька В.В.) стала другою в бігу на 60м з\б9.35с та третьою в бігу на 60м8.00с.

СМОЛЕНСЬКА Мілена (МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого, тренери – Іванишина К.О., Соколова О.А.) виборола ІІ місце в бігу на 1500м4:59.55 та ІІІ місце в бігу на 800м2:19.92.

МОСКАЛЕНКО Михайло (ДЮСШ м. Ромни, тренери – Савицький М.В, Савицька В.В.) з новим рекордом Сумської області посів ІІ місце в бігу на 60м з\б8.47с.

ПОЛЕЖАЙ Іванна (ДЮСШ м. Ромни, тренер – Лісненко О.М.) стала другою в бігу на 200м27.13с.

ЮЩЕНКО Дарина (ОДЮСШ м. Суми, тренери – Мірошниченко О.М., Мірошниченко С.А.) посіла друге місце у спортивній ходьбі на 3000м серед дівчат – 16:05.97хв.

ШЕВЧЕНКО Вадим (ОДЮСШ м. Суми, тренери – Мірошниченко О.М., Мірошниченко С.А.)  став другим у спортивній ходьбі на 3000м серед юнаків – 14:09.19хв.

ЛАЗОРЕНКО Сергій (КЗ ДЮСШ Степанівської с.р. Сум, тренери Шелест О.П., Шелест Л.Г) у цьому виді був третім14:59.59хв.

СКЛЯР Назар (ДЮСШ В-Писарівського р-ну, тренер – Рибалка Г.П.) фінішував третім в бігу на 3000м9:36.34хв.

ТИТАРЕНКО Олександр (ДЮСШ ім.Ю.Білонога, Білопілля, тренер – Лазоркін Р.О.)

Бажаємо нашим юним атлетам подальшого вдосконалення спортивної майстерності! Нехай наступні старти у цьому зимовому сезоні принесуть нові особисті рекорди!

З детальною інформацією про ці змагання, повними підсумковими протоколами можна ознайомитись за цим посиланням.

Запрошуємо до участі в Чемпіонаті Сумської області з легкої атлетики серед юнаків та дорослих у приміщенні

19-21 грудня в легкоатлетичному манежі Сумського держаного університету відбудуться змагання Відкритого чемпіонату Сумської області з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків дорослих та ветеранів.

Усю необхідну інформацію можна дізнатися у регламенті та розкладі проведення змагань

РЕГЛАМЕНТ                   РОЗКЛАД

Підсумки обласних змагань з легкої атлетики серед вихованців ДЮСШ у приміщенні пам’яті ЗТ України М.Т. Філенка

1-2 грудня в легкоатлетичному манежі Сумського державного університету відбулися обласні змагання з легкої атлетики серед вихованців ДЮСШ у приміщенні пам’яті ЗТ України М.Т. Філенка.

ПІДСУМКОВІ ПРОТОКОЛИ