Підсумки Чемпіонату України з легкої алтетики серед дорослих та молоді.

29-30 серпня у м. Луцьк відбувся головний старт національного легкоатлетичного сезону – Чемпіонат України з легкої алтетики серед дорослих та молоді, в якому взяли участь 493 спортсмени з 26 регіонів України, а також гості з Білорусі та Ізраїлю. Сумську область представляли 12 атлетів.

Олександр ПОГОРІЛКО (Східний ЦОП, тренери – Корж С.О., Білодід О.Ф.) підтвердив своє лідерство в довгому спринті, виборовши перше місце у бігові на 400м46.77с як серед дорослих, так і серед молоді.

Ігор МУСІЄНКО (ЗСУ, ШВСМ м. Суми, тренер –  Корнієнко Д.А.) впевнено здобув перемогу у штовханні ядра19.48 м.

Чоловіча естафетна команда 4х100м (Артем ДАНИЛЬЧЕНКО, Ярослав ДЕМЧЕНКО, Олексій СЕРГІЄНКО, Володимир СУПРУН святкувала перемогу з результатом 41.06с.

Чоловіча естафетна команда 4х400м (Євген ШВЕЦЬ, Костянтин ОЖІЙОВ, Ярослав ДЕМЧЕНКО, Олександр ПОГОРІЛКО) здобула перемогу з результатом – 3:11.33 хв.

Євген ШВЕЦЬ (Східний ЦОП, тренери – Торяник О.В., Корж С.О., Лазоркін Р.О.) виборов перше місце в бігові на 400 м з/б серед молоді – 53.73с (це новий рекорд Сумської області серед юніорів).

Ярослав ДЕМЧЕНКО (ОДЮСШ м. Суми, тренер Бондаренко Є.М.) став третім серед молоді у гладкому бігу на 400м – 48.42с (у забігах він показав час – 48.00).

Катерина СТАДНІК  (ОДЮСШ м. Суми, тренер Цибульник О.М.) посіла третє місце  в бігу на 200м серед молоді – 25.47с.

Вітаємо чемпіонів, призерів та їх тренерів із успішним стартом, бажаємо вдалих виступів у наступних змаганнях!

З детальною інформацією про змагання, повними підсумковими протоколами та офіційними документами можна ознайомитись на офіційній сторінці цих змагань на сайті ФЛАУ.

Вітаємо з Днем народження Олександра Маслюка!

Сьогодні, 28 серпня, свій День народження святкує віце-президент Федерації легкої атлетики Сумської області, старший тренер Сумської області Олександр Маслюк!

Від імені усієї легкоатлетичної спільноти нашої області щиро вітаємо Олександра Івановича зі святом та бажаємо йому міцного здоров’я, щастя, родинного затишку, достатку та успіхів у всіх починаннях! 

Рекорд України U18 та перемога Сумської області у командному заліку чемпіонату України серед юнаків 2003 р.н. та молодше

26-27 серпня у м. Луцьк відбулися перші національні змагання цього сезону для юнаків – Чемпіонат України серед юнаків 2003 р.н. та молодше, в якому взяли участь 573 учасники з 26 регіонів України. Сумську область представляли 40 атлетів, які вибороли 3 перших, 7 других та 2 третіх місця, набрали 823 очки і стали переможцями в командному заліку.

Феєричну перемогу у спортивній ходьбі на 5000м  з новим рекордом України у категорії U18 виборов Микола РУЩАК (КЗ ДЮСШ СРР Сум, тренери –  Шелест О.П., Шелест Л.Г). Рекордний час21:26.08хв. Третє місце в цьому виді посів ще один вихованець подружжя Шелест Едуард КРАВЧЕНКО23:55.08хв.

Дмитро ТОРГАЧОВ (МДЮСШ “Колос” Сум, тренери – Головченко Т.І., Закіров В.Г.) виборов перше місце в бігові на 1500 м – 4:01.01. У бігові на 800м він посів друге місце – 1:58.93.

Діана ГОНЧАРЕНКО (Східний ЦОП, тренери – Білодід О.Ф., Корж С.О.) у бігу на 100м – виборола друге місце – 12.67 , на дистанції 200м вона була третьою – 26.23с.

Анжеліка РАЧКОВСЬКА (ОДЮСШ, тренер Торяник О.В.) виборола друге місце у бігові на 200м26.14.

Лариса ГОЛУБОВСЬКА (ДЮСШ ім.М.Маміашвілі, м. Конотоп, тренер Мазура Т.В.) посіла друге місце у семиборстві  – 4142  очок.

Андрій НЕЧИПОРЕНКО (Східний ЦОП, тренери – Білодід О.Ф., Корж С.О.) був другим у бігові на 400м – 50.53с.

Валентина АВРАМЕНКО (ДЮСШ ім.Ю.Білонога, Білопілля, тренер Лазоркін Р.О.) стала другою у метанні диска – 39.12м.

Традиційно вдалим був виступ наших естафетних команд. В естафетному бігові 100м+200м+300м+400м квартет дівчат (ЗЕМЛЯНІКІНА Єлизавета, РАЧКОВСЬКА Анжеліка, ГОНЧАРЕНКО Діана, МЕЛЬНИК Анна) виборов перше місце, а хлопці (Олександр ГОВОРУН, Нікіта КОСТЕЦЬКИЙ, Максим РОМАНОВ, Андрій НЕЧИПОРЕНКО)  посіли друге місце.

Вітаємо чемпіонів, призерів та їх тренерів із успішним стартом, бажаємо вдалих виступів у наступних змаганнях!

З повними результатами змагань можна ознайомитися за ЦИМ посиланням.

Володимира Голубничого нагороджено орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня!

Указом Президента України Володимира Зеленського №335/2020 “Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня незалежності України” орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня нагороджено нашого прославленого земляка –  легенду світового спорту, почесного громадянина міста Суми, дворазового олімпійського чемпіона, дворазового рекордсмена світу зі спортивної ходьби Володимира Степановича Голубничого!

Від імені усієї легкоатлетичної спільноти Сумщини щиро вітаємо Володимира Степановича з черговою державною відзнакою та бажаємо йому міцного здоров’я! Ми Вами пишаємось!

ПІДСУМКИ КОМАНДНОГО ЧЕМПІОНАТУ УКРАЇНИ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

15-16 серпня в Луцьку відбувся командний чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді та чемпіонат України з бігу на 10000 метрів. Це були перші дорослі національні змагання після тривалої перерви, пов’язаної з впровадженням карантину. Всього участь у змаганнях взяли 487 спортсменів з 25 регіонів України. Сумську область представляли 23 атлети.

У командному заліку традиційно найбільш вдало сумчани виступили у спринтідруге місце серед молоді та четверте місце серед дорослих, у видах витривалості – дорослі посіли девяте місце, а молодь тринадцяте. У стрибках та метаннях, на жаль, наші представники участі не брали.

В особистому заліку найбільш вдало виступили:

Олександр ПОГОРІЛКО (Східний ЦОП, тренери – Корж С.О., Білодід О.Ф.) посів перше місце у бігові на 400м46.98с як серед дорослих, так і серед молоді.

Ігор ГЛАВАН (ШВСМ Сум, тренери – Мірошниченко С.А., Кузьмук Р.М.) переміг у спортивній ходьбі 5000 м з результатом 19:23.88хв, Олег СВИСТУН у цій дисципліні посів друге місце – 19:25.92хв.

Чоловіча естафетна команда 4х400м (Євген ШВЕЦЬ, Костянтин ОЖІЙОВ, Ярослав ДЕМЧЕНКО, Олександр ПОГОРІЛКО) здобула перемогу з результатом – 3:12.77хв.

Чоловіча естафетна команда 4х100м (Андрій ВОЛИНЕЦЬ, Ярослав ДЕМЧЕНКО, Олексій СЕРГІЄНКО, Володимир Супрун) виборола друге місце з результатом 41.20с.

Євген ШВЕЦЬ (Східний ЦОП, тренери – Торяник О.В., Корж С.О., Лазоркін Р.О.) посів друге місце у бігові на 400 м з/б серед молоді54.99с.

Аліна ТКАЧ (Східний ЦОП, тренери – Мірошниченко О.М., Мірошниченко С.А.) була другою у спортивній ходьбі 5000м серед молоді 25:54.80хв.

Вітаємо переможців, призерів командного чемпіонату України, їх тренерів та бажаємо успіхів у подальших стартах.

З детальною інформацією про змагання, повними підсумковими протоколами та офіційними документами можна ознайомитись на офіційній сторінці цих змагань на сайті ФЛАУ.

Підсумки чемпіонату України серед юніорів

З 12 по 13 липня у м. Луцьк були проведені перші після початку пандемії коронавірусу національні легкоатлетичні змагання – Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів.

Вперше була організована трансляція юніорських змагань на офіційному каналі ФЛАУ, і вперше трансляція відбувалася в мульти-форматі!

У змаганнях взяли участь 405 атлетів з 25 регіонів України. Сумську область представляли 18 спортсменів, які вибороли 2 перших, 3 других та 3 третіх місця, набрали 599 очок і зайняли 7 місце у командному заліку.

Перемогу святкував Євген Швець (Східний ЦОП, тренери – Торяник О.В., Корж С.О., Лазоркін Р.О.) у бігу на 400м з\б – 54.75с. та естафетна команда юніорок 4х400м (БОГДАНОВА Аліна, СТАДНІК Катерина, МЕЛЬНИК Анна, ГОНЧАРЕНКО Діана)

Друге місце вибороли: Дмитро ТОРГАЧОВ (МДЮСШ “Колос” Сум, тренери – Головченко Т.І., Закіров В.Г.) у бігу на 800м1:56.31 та Діана ГОНЧАРЕНКО (Східний ЦОП, тренери – Білодід О.Ф., Корж С.О.) у бігу на 200м – 24.88с., а також естафетна команда юніорок 4х100м (ГОНЧАРЕНКО Діана, СТАДНІК Катерина, БОГДАНОВА Аліна, РАЧКОВСЬКА Анжеліка)

Третє місце посіли: Дмитро ТОРГАЧОВ (МДЮСШ “Колос” Сум, тренери – Головченко Т.І., Закіров В.Г.) у бігу на 1500м3:59.46 та Аліна ТКАЧ (Східний ЦОП, тренери – Мірошниченко О.М., Мірошниченко С.А.) у спортивній ходьбі на 10000м 57:27.74., а також естафетна команда юніорів 4х100м (КЛОЧКО Руслан, КОШАРЕНКО Кірілл, ЛИСТОПАДНИЙ Влад, ШВЕЦЬ Євген)

Вітаємо чемпіонів, призерів та їх тренерів із успішним стартом, бажаємо вдалих виступів у наступних змаганнях!

З повними результатами змагань можна ознайомитися за ЦИМ посиланням.