Запрошуємо на Всеукраїнські юнацькі змагання на призи ЗМСУ Ю. Білонога

Заявки на участь у змаганнях у системі “Електронний офіс ФЛАУ”  формують територіальні федерації.

11 – 12 лютого в м. Суми в легкоатлетичному манежі СумДУ відбудуться традиційні Всеукраїнські змагання з легкої атлетики в приміщенні на призи ЗАСЛУЖЕНОГО МАЙСТРА СПОРТУ УКРАЇНИ ЮРІЯ БІЛОНОГА серед юнаків та дівчат 2003 р.н. та молодше.

Запрошуємо наших юних атлетів і гостей з інших міст та областей взяти участь у цих чудових змаганнях, які вже стали  невід’ємною частиною українського зимового легкоатлетичного сезону.

Всі деталі стосовно участі у змаганнях можна  знайти в регламенті їх проведення.

ПІДСУМКИ ЧЕМПІОНАТУ УКРАЇНИ СЕРЕД ЮНІОРІВ У ПРИМІЩЕННІ

3-4 лютого в легкоатлетичному манежі CумДУ відбувся чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юніорів. У змаганнях взяли участь 453 участники з 25 регіонів України. Сумщину представляли 68 чоловік. Набравши 465 очок, наші юніори посіли четверте місце у командному заліку.

Найбільш вдало виступили:

Перемогу святкував квартет у естафеті 4х200м серед юніорок (Анжеліка РАЧКОВСЬКА, Діана ГОНЧАРЕНКО,  Анна МЕЛЬНИК, Катерина СТАДНІК) – 1:43.39 хв.

Діана ГОНЧАРЕНКО (МОН, ОДЮСШ м. Суми, тренери – Корж С.О., Білодід О.Ф.) виборола ІІ місце на дистанції 200м. її результат – 25.42с.

Микола РУЩАК (КЗ СРДЮСШ, тренери – Шелест О.П. та Л.Г. ) фінішував другим у спортивній ходьбі на 5000м – 21:04.64 хв.

Вітаємо чемпіонів, призерів та їх тренерів з успішним стартом, бажаємо вдалих виступів у наступних змаганнях!

Фото зі змагань можна переглянути на сторінці Timing Events  у соціальній мережі Фейсбук

Підсумкові протоколи змагань, усю необхідну статистичну інформацію можна переглянути на офіційній сторінці чемпіонату на сайті ФЛАУ