З Новим Роком!

Вітаю всю легкоатлетичну і  спортивну спільноту Сумщини з Новим 2020 роком!!!

Бажаю, щоб Новий рік приніс потужну державну підтримку різних інфраструктурних об’єктів на Сумщині, щоб органи місцевого самоврядування всіх рівнів стали надійними партнерами у реалізації спортивних заходів, в підтримці спортсменів та тренерів!

Кожному спортсмену, хто відстоює нашу область та Україну на різних рівнях, тренерам, бажаю лише перемог, міцного здоров’я та благополуччя в родинах!!!

Зі святом! З Новим Роком!!!

З повагою, президент ФЛАСО Юрій Бова.

Всеукраїнські змагання зі спортивної ходьби на призи дворазового олімпійського чемпіона Володимира Голубничого

21 грудня в легкоатлетичному манежі СумДУ відбулися Всеукраїнські змагання зі спортивної ходьби на призи дворазового олімпійського чемпіона Володимира Голубничого.

У змаганнях взяли   участь 111   спортсменів, з 8-ми регіонів України.

Були встановлені 2 рекорди України.

З підсумковими протоколами можна ознайомитись на офіційній сторінці змагань на сайті ФЛАУ.

РЕПОРТАЖ зі змагань UA: Суми

Підсумки Відкритого кубка Сумської області з легкої атлетики у приміщенні

18-19 грудня в легкоатлетичному манежі СумДУ відбулися змагання Відкритого кубка Сумської області з легкої з легкої атлетики у приміщенні.

На доріжках і секторах змагалися юнаки та дівчата 2002-2003, 2004-2005 р.н., дорослі та ветерани.

Крім сумських атлетів, участь у змаганнях взяли спортсмен з інших регіонів України: Рівненської, Київської, Дніпропетровської, Чернівецької, Волинської, Одеської, Донецької областей та м. Києва.

В окремих видах (переважно спринтерських дисципліниах) були показані високі результати. З повними підсумковими протоколами можна ознайомитись нижче.

Суми запрошують на всекураїнські змагання зі спортивної ходьби!

Вже стало доброю традицією, що легкоатлетичний рік скороходи закінчують у Сумах на всеукраїнських змаганнях зі спортивної ходьби у приміщенні! (виключенням став минулий сезон в якому у зв’язку з реконструкцією манежу змагання були відмінені)

21 грудня в легкоатлетичному манежі Сумського держаного університету відбудуться Всеукраїнські змагання зі спортивної ходьби на призи дворазового олімпійського чемпіона Володимира Голубничого.

Запрошуємо атлетів взяти участь в цих традиційних змаганнях, а вболівальників  закликаємо підтримати спортсменів на трибунах манежу!

Субота, 21 грудня 2019 року. Легкоатлетичний манеж СумДУ (вул. Прокоф’єва 38/1).
Початок змагань о 9:00. Урочистий парад відкриття о 10:35.

Обласні змагання з легкої атлетики серед вихованців ДЮСШ у приміщенні пам’яті ЗТ України М.Т. Філенка

11-12 грудня в легкоатлетичному манежі Сумського державного університету відбулися обласні змагання з легкої атлетики серед вихованців ДЮСШ у приміщенні пам’яті ЗТ України М.Т. Філенка.

ПІДСУМКОВІ ПРОТОКОЛИ

Запрошуємо до участі у Відкритому кубка Сумської області з легкої атлетики у приміщенні

Шановні спортсмени та любителі королеви спорту!

18-19 грудня в легкоатлетичному манежі Сумського держаного університету відбудуться змагання Відкритого кубка Сумської області з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків дорослих та ветеранів.

Запрошуємо спортсменів взяти участь у цих змаганнях, а вболівальників закликаємо підтримати спортсменів на трибунах манежу!

Усю необхідну інформацію можна дізнатися у регламенті та розкладі проведення змагань.

Всеукраїнські змагання пам’яті ЗТУ С. Операйла з легкої атлетики

6-7 грудня в легкоатлетичному манежі СумДУ відбулися Всеукраїнські змагання пам’яті ЗТУ С. Операйла з легкої атлетики, участь в яких взяли 373 юних атлетів з 19 регіонів України.

У командному заліку збірна Сумської області набрала 586 очок і виборола ІІ місце, поступившись команді Київської області (643 очки), замкнули трійку кращих юні атлети Харківської області (680 очок).

В особистому заліку сумчани  вибороли 3 золоті, 2 срібні та 3 бронзові медалі.

Дмитро ТОРГАЧОВ (МДЮСШ “Колос”, тренери – Головченко Т.І., Закіров В.А.) виборов 1 місце на дистанціях 3000м (9:06.62хв) та 2000 м з\п (6:07.67хв). Також перемогу святкував Максим ШТАКІН (ОДЮСШ, тренер – Філенко Г.Т.) на дистанції 200м його результат 22,49с.

Друге місце посіли Діана ГОНЧАРЕНКО (ОДЮСШ, тренери – Білодід О.Ф., Корж С.О.) на дистанції 200м з результатом 26.10с та Олександр Гринь (ДЮСШ м. Ромни, тренер Лісненко О.М.) на дистанції 60м – 7.22с.

Третіми стали Анжеліка РАЧКОВСЬКА (ОДЮСШ, тренер Торяник О.В.) в бігові на 200м – 26.26с, Лариса ГОЛУБОВСЬКА (ДЮСШ ім. М. Маміашвілі, м. Конотоп, тренер – Мазура Т.В.) у стрибках у довжину5.27м, Тетяна НЕКРОЄНКО (ДЮСШ м. Ромни, тренер – Савицький М.В.) в бігові на 2000м з\п7.54.44хв.

РЕГЛАМЕНТ      ПІДСУМКОВІ ПРОТОКОЛИ      ФОТОЗВІТ