Кубок України з легкої атлетики у приміщенні

16 лютого у Києві відбувся Кубок України з легкої атлетики у приміщенні. Хоча більшість провідних вітчизняних атлетів вже почали безпосередню підготовку до чемпіонату Європи у приміщенні, а тому цей старт пропускали, глядачам в манежі Київської міської ШВСМ було на кого подивитися. Участь у змаганнях взяли 208 спортсменів із 25 регіонів України.

Сумська область була представлена чотирьма спортсменами. Приємно відзначити повернення на бігову доріжку Оксани ШКУРАТ (ШВСМ м. Суми), яка відновилася після травми  і перемогла в бігу на 60 м з/б  з результатом 8.56с.

Федір САВОСТЯН (МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого) посів 5-е місце в бігу на 400м – 50.34, Костянтин ОЖІЙОВ (МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого) був шостим у бігу на 800м – 1:55.06, Валерій БУЯН (ШВСМ м. Суми) сьомим у бігу 2000 м з/п – 6:02.11.

Підсумкові протоколи змагань, усю необхідну статистичну інформацію, можна переглянути на офіційній сторінці чемпіонату на сайті ФЛАУ, перейшовши за цим посиланням.

Сумчани на чемпіонаті Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій (ABAF) у приміщенні

На чемпіонаті Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій (ABAF) у приміщенні, які 16 лютого приймав Стамбул, збірну України представляли і двоє сумчан: Віталій БУТРИМ став другим на дистанції 400 метрів (47,09 с), Ігор МУСІЄНКО посів восьме місце (18,34 м) у штовханні ядра.

Вітаємо наших спортсменів і бажаємо успіхів у майбутніх стартах!

З підсумковими протоколами можна ознайомитися за наступними посиланнями:     ЖІНКИ         ЧОЛОВІКИ