Чемпіонат України з легкоатлетичного кросу

26-27 жовтня в м. Івано-Франківськ  відбувся Чемпіонат України з легкої атлетики з кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків та Чемпіонат України серед ДЮСШ, СДЮШОР (крос).

470 легкоатлетів розіграли 15 комплектів нагород.

У командному заліку команда Сумщини зайняла 16 місце серед 25 команд. 

Серед команд ДЮСШ ОДЮСШ м.Суми виборола 8 місце,

З підсумковими протоколами змагань, статистичною інформацією та ін. Можна ознайомитись на офіційній сторінці змагань на сайті ФЛАУ.

Вітаємо Миколу Павловича Гудима з ювілеєм!

Сьогодні, 22 жовтня, святкує свій 55 день народження Заслужений тренер України, Відмінник освіти України, старший викладач кафедри НН ІФК СумДПУ імені А.С. Макаренка Микола Павлович Гудим!

Вітаємо Миколу Павловича  з ювілеєм і бажаємо щастя, здоров’я, втілення у життя найамбітніших планів та нових звершень на тренерській ниві!

Підсумки чемпіонату України з ходьби на 50 км та командного чемпіонату України серед ДЮСШ та СДЮШОР

20-21 жовтня в Івано-Франківську  відбулися традиційні змагання зі спортивної ходьби «Кубок «Вечірній Івано-Франківськ», в рамках яких також відбулися чемпіонати України з ходьби на 50 км та командний серед ДЮСШ та СДЮШОР. Загалом у цих змаганнях взяло участь 148 спортсменів. Окрім українців, були атлети з Сербії, Греції, Білорусі та Молдови.

У Командному чемпіонаті України зі спортивної ходьби серед ДЮСШ та СДЮШОР, XXII Міжнародних змаганнях зі спортивної ходьби “Кубок «Вечірній Івано-Франківськ»” Сумщину представляли 14 спортсменів. У заліку серед ДЮСШ та СДЮСШОР КЗ ДЮСШ СРР  набрала 141 очко і посіла 5 місце серед ДЮСШ,  ОДЮСШ  з 76 заліковими очками зайняла 10 місце. МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого набрала 20 очок і виборола І місце серед СДЮШОР.

У командному заліку з доробком 385 очок Сумська область посіла ІІІ місце.

В особистому заліку  наші земляки здобули 1 перше, 2 друге та 1 третє місце.

Переможцем у спортивній ходьбі на 3 км серед юнаків став Микола РУЩАК (К, КЗ ДЮСШ СРР, тренер – Шелест О.П., Шелест Л.Г.) з результатом – 13:19.

Друге місце здобули: у спортивній ходьбі на 20 км серед чоловіків (молодь) Олег СВИСТУН (К, Східний ЦОП, тренери – Мірошниченко С.А., Мірошниченко О.М.) з результатом – 1:26:37, у спортивній ходьбі на 5 км серед дівчат 2000-2001 р.н.  Аліна ТКАЧ (МОН, ОДЮСШ, тренери – Мірошниченко С.А., Мірошниченко О.М.) з результатом 26:42.

Третє місця зайняла Анастасія ЛУКАШЕВИЧ (МОН, ОДЮСШ, тренери – Мірошниченко С.А., Мірошниченко О.М.) у спортивній ходьбі на 5 км серед дівчат 2000-2001 р.н. з результатом – 27:19.

У чемпіонаті  України з ходьби на 50 км Сумщину представляли 4 чоловіки та 1 жінка.

Людмила ШЕЛЕСТ   (К, КЗ ДЮСШ СРР, тренер – Шелест О.П.) з результатом 4:45:34 виборола ІІ місце серед жінок, Антон КРАВЧЕНКО (К, КЗ ДЮСШ СРР, тренер – Шелест О.П., Шелест Л.Г.) з результатом 4:44:39 посів 3 місце серед молоді, Антон РАДЬКО (С, МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого, тренери – Кривохижа М.М., Кривохижа Т.В.) з результатом  4:04:53 зайняв четверте місце серед чоловіків, Олексій ШЕЛЕСТ (К, КЗ ДЮСШ СРР, тренер – Шелест Л.Г.) з результатом 4:09:53 став п’ятим серед чоловіків.

У командному заліку з доробком 300 очок Сумська область посіла ІІ місце.

З детальною інформацією про змагання, повними підсумковими протоколами та офіційними документами можна ознайомитись на офіційній сторінці цих змагань на сайті ФЛАУ.

Підсумки чемпіонату Сумської області з легкоатлетичного кросу серед юнаків, юніорів, молоді, дорослих та ветеранів, присвячений пам’яті ЗТУ та СРСР В.І. Полякова

12 жовтня в урочищі Веселе  м. Тростянець відбувся чемпіонат Сумської області з легкоатлетичного кросу серед юнаків, юніорів, молоді, дорослих та ветеранів, присвячений пам’яті ЗТУ та СРСР В.І. Полякова.

В заході взяли участь близько 300 спортсменів з міст і районів нашої області, які змагались у семи вікових групах 2007 і молодші, 2005-2006, 2003-2004, 2001-2002 р.н. юніори, дорослі та ветерани. З особистими підсумковими результатами змагань можна ознайомитись тут:

ПРОТОКОЛИ ЗМАГАНЬ

Переможці та призери в особистому заліку отримали грамоти, медалі та цінні подарунки від організаторів.

Організаторами змагань виступили управління молоді та спорту Сумської ОДА, федерація легкої атлетики Сумської області, Сумське обласне відділення НОКУ, Тростянецька міська рада, обласна ДЮСШ, Тростянецька ДЮСШ, міський голова м. Тростянець Юрій Бова.

Розширений фотозвіт про змагання можна переглянути натиснувши на посилання:

Переглянути фото

Змагання з легкоатлетичного кросу в залік XVI обласної універсіади серед ЗВО 3-4 р.а. 2018/2019 н.р.

9 жовтня 2018 року розпочався XVI сезон обласної універсіади серед ЗВО 3-4р.а. 2018/2019 н.р.. Першим видом спорту в якому змагалися студенти став легкоатлетичний крос.

Переможець у командному заліку визначався шляхом сумування кращих десяти місць кожної команди, ним стала команда СумДУ. Друге місце здобули представники СДПУ ім. С. Макаренка, а третіми стали студенти СНАУ.

                                                ПРОТОКОЛИ ЗМАГАНЬ

Вітаємо з днем народження Олега Федоровича Білодіда!

Сьогодні, 8 жовтня, святкує свій день народження Заслужений тренер України та Заслужений працівник фізичної культури та спорту України  Олег Федорович БІЛОДІД.

Вітаємо Олега Федоровича з цим святом та бажаємо завжди залишатися таким же енергійним, принциповим, стильним, з невичерпним почуттям гумору. Здоров’я, злагоди, добра!

Легкоатлетичний крос у залік ХХVІІ обласних спортивних ігор школярів

5 жовтня 2018 року на базі санаторію Баси відбувся легкоатлетичний крос в залік ХХVІІ обласних спортивних ігор школярів. Участь у змагання взяли понад 160 школярів міст та районів області, які змагались у двох вікових групах 2002-2003 р.н. та 2004-2006 р.н. За результатами змагань місця між містами та районами області розподілилися таким чином:

І група
І місце – м. Суми (11 оч.)
ІІ місце – м. Охтирка (12 оч.)
ІІІ місце – м. Ромни (19 оч.)

ІІ група

І місце – Сумський р-н (18 оч.)
ІІ місце – Краснопільський р-н (27 оч.)
ІІІ місце – Ямпільський р-н (29 оч.)

ІІІ група

І місце – Охтирський р-н (28 оч.)
ІІ місце – Роменський р-н (39 оч.)
ІІІ місце – Лебединський р-н (41 оч.)

В особистому заліку переможцями змагань стали: 3 км (юнаки старші) – Євген Ширшов (м. Охтирка), 1 км (юнаки молодші) – Купач Іван (Сумський р-н), 1 км (дівчата молодші) – Нікон Анастасія (м. Суми), 1 км (дівчата старші) – Валерія Кравченко (м. Ромни).

З детальною інформацією про змагання можна ознайомитись переглянувши ПРОТОКОЛИ

Запрошуємо на чемпіонат області з легкоатлетичного кросу присвяченого пам’яті В.І. Полякова

До уваги спортсменів та тренерів! Традиційні змагання чемпіонату Сумської області серед юнаків, юніорів, дорослих та ветеранів з легкоатлетичного кросу присвяченого пам’яті Заслуженого тренера України та СРСР  В.І. Полякова відбудуться 12 жовтня в м. Тростянець урочище Веселе. Початок об 11:00.

Усю необхідну інформацію можна знайти в Регламенті проведення цих змагань.

РЕГЛАМЕНТ ЧЕМПІОНАТУ ОБЛАСТІ З КРОСУ (ПРОЕКТ)

РОЗКЛАД

День народження святкує Віталій Корж!

Сьогодні , 5 жовтня, святкує День народження директор Східного центру олімпійської підготовки, віце-президент федерації легкої атлетики Сумської області, майстер спорту міжнародного класу Віталій КОРЖ!

Щиро вітаємо Віталія з Днем народження і бажаємо міцного здоров’я, сімейного щастя, благополуччя, успіхів на професійній ниві !