ПІДСУМКИ ЧЕМПІОНАТУ УКРАЇНИ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ СЕРЕД ЮНАКІВ 2003 р.н. та молодших

      6-8 червня у Харкові відбувся чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. і молодших.  Серед 707 учасників чемпіонату з усіх регіонів України були і 15 дівчат та 20 юнаки із Сумщини. Вони здобули 2 перших, 4 других і 17 місць у вісімці кращих. І як результат – 422 очка і 5-е місце в загальнокомандному заліку серед 25 команд.

Переможцями стали Микола РУЩАК (К, КЗ СРДЮСШ Суми, тренери – подружжя Шелест О.П. та Л.Г.) у спортивній ходьбі на 3000м з часом –14:29.11хв та Євген ХУДОЛІЙ (Роменська ДЮСШ ім. В. Гречаного, тренер Савицький М.В.) з бігу на 400 м з/б (0.762) – 57.49с, він також виборов друге місце з бігу на 400 м – 54.14с.

Друге місце також  вибороли:

Дмитро БОГОСЛАВЕЦЬ (Роменська ДЮСШ ім. В. Гречаного, тренер Савицький М.В.) з бігу на 2000 м з\п – 6:36.25хв, Олександра ЧЕПЕЛЬ (ДЮСШ М. Маміашвілі м. Конотоп, тренер Мазура Т.В.) у метанні спису – 34.83м, Валентина АВРАМЕНКО (Білопільська ДЮСШ Ю.Білонога, тренер – Лазоркін Р.О.) у метанні диска (1 кг) – 35.95м.

Вітаємо чемпіонів, призерів та їх тренерів з успішним стартом, бажаємо вдалих виступів у наступних змаганнях!

З детальною інформацією про змагання, повними підсумковими протоколами та офіційними документами можна ознайомитися на офіційній сторінці цих змагань на сайті ФЛАУ.

ПІДСУМКИ КОМАНДНОГО ЧЕМПІОНАТУ УКРАЇНИ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ СЕРЕД ЮНІОРІВ

2-3 червня в Луцьку на стадіоні «Авангард» відбувся командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів. В змаганнях прийняли участь 430 атлетів із 26 регіонів України та Грузії. Сумську область представляли 19 юніорів та 8 юніорок. Загальний здобуток нашої команди:  3 золото, 3 срібло і 1 бронза, 454 очки і 4-е загальнокомандне місце (це найкращий результат сумчан на командних чемпіонатах серед юніорів).

Переможцями змагань стали:

Олексій Кирилін (МОН, ОДЮСШ м.Суми, тренер – Бєліков В.П.) у метанні диска (1,75 кг)57.42 м. Цей результат є новим рекордом Сумської області серед юніорів.

Ярослав ДЕМЧЕНКО (МОН, ОДЮСШ м.Суми,  тренер – Бондаренко Є.М.) з бігу на 400 м – 48.33с.

Естафетна команда юніорів 4х100 м  у складі Андрія ВОЛИНЦЯ (МОН, ОДЮСШ), Максима РЕВЕРИ (С, МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого), Олександра КАРПЕНКА (МОН, ДЮСШ Охтирського р-ну), Миколи СИДОРЕНКА (МОН, Лебединська ДЮСШ) –  43.13с

Друге місце вибороли:

Естафетна команда юніорок 4х100м:  Вікторія ЛУНІКА (Східний ЦОП), Анна ЦИБУЛЬНИК(МОН, ОДЮСШ), Дарина МАСЛЮК(Східний ЦОП), Євгенія МУЧАРОВА (Східний ЦОП)48.50с

У цьому ж складі дівчата також були другими в естафеті 4х400м3:54.71хв

Естафетна команда юніорів 4х400м: Олександр ПОГОРІЛКО (Східний ЦОП), Владислав НІКІТЕНКО (МОН, ОДЮСШ), Олександр КАРПЕНКО (МОН, ДЮСШ Охтирського р-ну), Ярослав ДЕМЧЕНКО (МОН, ОДЮСШ) – 3:21.15хв.

Третьою в спортивній ходьбі на 10 км стала Аліна ТКАЧ (Східний ЦОП, тренери – Мірошниченко О.М., Мірошниченко С.А.) з результатом – 53:58.5h.

Вітаємо переможців та призерів чемпіонату, їх тренерів, з успішним виступом та бажаємо перемог у наступних стартах!

З детальною інформацією про змагання, повними підсумковими протоколами та офіційними документами можна ознайомитись за цим посиланням на  сайті ФЛАУ.

ФОТОЗВІТ

Вітаємо Володимира Голубничого з днем народження!

3Сьогодні, 2 червня, святкує свій день народження наш уславлений земляк, почесний громадянин міста Суми, дворазовий олімпійський чемпіон і найкращий скороход ХХ століття Володимир Степанович Голубничий!

Федерація легкої атлетики Сумської області і вся легкоатлетична родина вітають Володимира Степановича з днем народження! Бажаємо міцного здоров’я, затишку в родинному колі, спокою на душі та довгих-довгих років життя!