Всеукраїнські змагання з метань “Пам’яті ЗТУ Ю.О. Піскунова”

30 березня  в м.Нова Каховка Херсонської області відбулися всеукраїнські змагання з метань “Пам’яті ЗТУ Ю.О.Піскунова”.

У змаганні зі штовхання ядра Ігор МУСІЄНКО ( МОН, ОШВСМ, тренер – Корнієнко Д.А.) переміг з результатом – 19,67 м (це новий рекорд Сумської області)

З повними результатами змагань можна ознайомитись на сайті  ФЛАУ

Підсумки командного чемпіонату України з легкоатлетичного кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків

30 березня в м. Одеса відбулися змагання  Командного чемпіонату України з легкоатлетичного кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків, участь у яких взяли  301 спортсмен із 24 регіонів України. Сумщину на цих змаганнях представляли 12 атлетів (5 чоловіків та 7 жінок).  Наші спортсмени, набравши 344 очки, зайняли дев’яте місце в командному заліку.

В особистому заліку найбільш вдало виступили:

Яна НАГОРНАІІ місце на дистанції 5 км серед жінок (молодь) (19:52)
Анастасія ЛУКАШЕВИЧІІІ місце на дистанції 2 км серед дівчат 2001-2002 р.н. (7:20)
Тетяна ГОЛОВЧЕНКОІV місце на дистанції 5 км серед жінок (18:41)
Дмитро ТОРГАЧОВV місце на дистанції 2 км серед юнаків 2003 р.н. та молодше (6:41)

Юлія ПРОФІС місце на дистанції 5 км серед жінок (19:05)

З детальною інформацією про ці змагання, повними підсумковими протоколами, фотогалереєю та офіційними документами можна ознайомитись на офіційній сторінці цих змагань на сайті ФЛАУ.

Наші атлети у складі збірних команд України

Виконком Федерації легкої атлетики України затвердив склади команд збірних України на найближчі міжнародні старти.

Приємно відзначити що серед легкоатлетів, які увійшли до складів команд є і сумчани:

Олег СВИСТУН візьме участь в чемпіонаті Асоціації балканських легкоатлетичних федерацій зі спортивної ходьби (14 квітня, м. Пірот (Сербія));

Інна КАШИНА,  Людмила ШЕЛЕСТ, Ксенія РАДЬКО, Аліна ТКАЧ представлятимуть Україну в командному чемпіонаті світу зі спортивної ходьби (5-6 травня, Тайцань (Китай)).

Бажаємо нашим атлетам ефективної підготовки та вдалих виступів на цих відповідальних змаганнях!

Повні склади команд можна переглянути на сайті ФЛАУ

Запрошуємо на відкритий чемпіонат обласної ДЮСШ з легкоатлетичного кросу пам’яті дворазового олімпійського чемпіона Володимира Куца!

Шановні друзі!

Запрошуємо вас взяти участь у відкритому чемпіонаті обласної ДЮСШ з легкоатлетичного кросу присвяченого пам’яті дворазового олімпійського чемпіона Володимира Куца!

Змагання відбудуться 18 квітня 2018 року в селі Олексине Тростянецького району Сумської області – на батьківщині уславленого стаєра, поруч із його батьківською хатою і меморіальною дошкою. День приїзду – 17 квітня.

Програма змагань

2005-2007 р.н. юнаки та дівчата  – 500 м
2003-2004 р.н. юнаки та дівчата  – 1 км
2001-2002 р.н. юнаки– 3 км, дівчата – 1 км

Більше інформації дізнавайтесь переглянувши  Регламент

Сумська обласна федерація – третя у рейтингу територіальних федерацій легкої атлетики у 2017 році

Рейтинг 201724 березня у Києві відбулося засідання Ради ФЛАУ,  яка затвердила рейтинг територіальних федерацій легкої атлетики  у 2017 році і представила його на своєму офіційному сайті. Рейтинг було сформовано за декількома показниками основних напрямків діяльності обласних федерацій.

Нам дуже приємно сповістити, що за підсумками даного рейтингу  Сумська обласна федерація з сумою у 408 балів зайняла ІІІ місце в даному огляд-конкурсі, поступившись всього 4 очками Волинській федерації, перемогла з сумою 439 очок ФЛА Дніпропетровської області.

Висловлюємо велику подяку всім членам керівного складу ФЛАСО, нашим друзям, партнерам, ну і, звичайно ж, спортсменам, тренерам, суддям – всім небайдужим і дієвим представникам нашої організації!

УВАГА! Зміна дат проведення змагань!

У зв’язку з несприятливими погодними умовами змінено дати проведення змагань:

  1. Обласний легкоатлетичний пробіг присвячений пам’яті П.Сайка серед юнаків, юніорів, дорослих та ветеранів – попередньо перенесено  на 14.04.2018.

  2. Відкриті обласні змагання з кросу серед дорослих, молоді, юніорів, юнаків, дівчат.- перенесено на 18.04.2018

До уваги керівників спортивних організацій, які відправляють спортсменів на змагання, тренерів з легкої атлетики!

30 березня в м. Одеса відбудеться Командний чемпіонат України з легкоатлетичного кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків.

Пропонуємо до пергляду попередню заявку Сумської області на ці змагання.

ЗАЯВКА

Прохання перевірити правильність даних. Хто ще планує відправляти спортсменів на змагання відправляти заявку та сканкопії документів спортсменів на електронну адресу shtanov.yura@ukr.net .

Віталій Бутрим – найкращий легкоатлет лютого в Україні!

Завершилося голосування по визначенню найкращих легкоатлетів лютого в Україні.

У чоловіків перемогу здобув новоспечений рекордсмен України – Віталій Бутрим, який на змаганнях у Туреччині встановив новий національний рекорд України з бігу на 400 метрів у приміщеннях (46,45). 

Опитування традиційно проводиться серед членів Ради ФЛАУ, представників ЗМІ та вболівальників. Голоси кожної з груп при підведенні підсумків враховувалися як третина усіх голосів.

Серед жінок перемогу здобула Марина Килипко, яка у Франції у стрибках з жердиною подолала висоту 4.62, що також є новим національним рекордом для приміщень.

За матеріалами ФЛАУ

Кубок Європи-2018 з метань

10-11 березня Лейрія (Португаія) приймала Кубок Європи з метань. Вдалим був виступ українських метальників на цих змаганнях. Чоловіча команда України та жіноча (U23) стали переможцями Кубка Європи, чоловіки-молодь посіли друге місце, а жінки стали третіми.

Сумщину в Португалії представляв Іван ПОВАЛЯШКО (ШВСМ Суми), який зайняв 10 місця з метання диску серед молоді (52,76 м).

Підсумки ЗИМОВОГО ЧЕМПІОНАТУ УКРАЇНИ ЗІ СПОРТИВНОЇ ХОДЬБИ (10-11 березня, Луцьк)

11 березня в Луцьку завершився зимовий чемпіонат України зі спортивної ходьби серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків. Серед 132 спортсменів з 14 регіонів України та Угорщини і Латвії були і 22 атлети Сумської області. Четвертий рік поспіль команда Сумщини – в трійці кращих областей України в цьому виді! Наші спортсмени, набравши 722 очки, вибороли третє місце в командному заліку, поступившись лише визнаним лідерам – командам Волинської та Київської областей!

Наші земляки вибороли два перших місця, три других, три третіх, два четвертих, два п’ятих та два шостих місця.

«Золото» здобули:

Анастасія  ЛУКАШЕВИЧ (Східний ЦОП) 5 км Дівчата – 26:14
Микола РУЩАК
(КЗ СРДЮСШ Суми) 3 км Юнаки – 13:53

«Срібло» в активі

Юлія БАЛИМ (ОДЮСШ м.Суми) 20 км Молодь Жінки – 1:44:06
Інна КАШИНА
(ШВСМ Суми)   20 км Жінки – 1:32:07
Людмила ШЕЛЕСТ (ШВСМ Суми) 35 км Жінки – 3:09:03

Бронзові медалі вибороли:

Аліна ТКАЧ (Східний ЦОП) 10 км Юніорки – 52:33
Олег СВИСТУН
(Східний ЦОП) 20 км Молодь Чоловіки – 1:26:28

Маріана ГОНЧАРОВА (ШВСМ Суми) 35 км Жінки – 3:12:46

За результатами цих змагань буде сформовано склад збірної команди України для участі у командному чемпіонаті світу, який відбудеться 5-6 травня у китайському місті Тайцан.

Вітаємо переможців та призерів змагань та їх тренерів! Дякуємо за вдалий виступ! Нашим лідерам бажаємо успішної підготовки та вдалого виступу на командному чемпіонаті світу!

З детальною інформацією про ці змагання, повними підсумковими протоколами, фотоархівом та офіційними документами можна ознайомитись на офіційній сторінці цих змагань на сайті ФЛАУ.