Новий рекорд Сумської області

26-27 квітня в м. Кам’нець – Подільський відбулися Всеукраїнські змагання з метань на честь олімпійських чемпіонів Ф. Мельник та А. Бондарчука. Сумщину представляли 3 спортсмени, і всі піднялися на п’єдестал пошани.

У перший день Іван ПОВАЛЯШКО (МОН, ШВСМ) з результатом 55.62 зайняв ІІ місце у метанні диска (категорія Молодь чоловіки U23 ),  Дмитро ОЛЕКСЕНКО (Східний ЦОП) у цьому виді показав третій результат – 55.62 м.

А найбільш вдалим став виступ Ігоря МУСІЄНКА (МОН, ШВСМ, тренер Д. Корнієнко), який у другий день змагань з новим рекордом області переміг у штовханні ядра серед чоловіків – 20,14 м, вперше у своїй кар’єрі виконавши норматив МСУМК. Цей результат на 34 см кращий від нормативу для участі у Чемпіонаті Європи (19,80).

Вітаємо наших спортсменів та їх тренерів із вдалим виступом і бажаємо нових успіхів у змаганнях!

Школярі Сумщини – переможці Гімназіади України з легкої атлетики!

18-19 квітня в м. Одеса на стадіоні «Динамо» відбулися фінальні змагання Гімназіади України з легкої атлетики. Команда Сумської області, яка складалася з школярів 2001-2003 р.н., з сумою 689 очок зайняла І місце серед 20 областей України.

В активі нашої нашої команди:  3 перших, 6 других і 7 третіх місць.

Переможцями гімназіади стали:

Олександр КАРПЕНКО (ДЮСШ Охтирського р-ну) з бігу на 100м – 10.9h
Вадим ДУНЬ (ОДЮСШ м. Суми) з бігу на 200 м – 22.6h
Збірна області (Олександр ГРИНЬ, Вадим ДУНЬ, Олександр КАРПЕНКО, Глеб ВОБЛИЙ) в естафеті 100+200+300+400м серед юнаків – 2:02.8хв.

Друге місце вибороли:

Дарія КОСЕНКО (ДЮСШ м. Охтирка) з бігу на 100 м – 12.0h
Катерина Стаднік (ОДЮСШ м. Суми) з бігу на 200 м – 25.6h
Олександр ГРИНЬ (Роменська ДЮСШ ім. В. Гречаного) з бігу на 100 м – 11.0h
Єгор ФІЛЕНКО (ОДЮСШ м. Суми) у метанні диска – 46.56 м
Ірина КОВАЛЬ (Великописарівська ДЮСШ) з бігу на 3000 м – 10.57.0h
Анастасія ІВАНОВА (Білопільська ДЮСШ Ю.Білонога) у метанні диска – 35.57 м

Третє місце зайняли:

Вадим ДУНЬ (ОДЮСШ м. Суми) з бігу на 100 м – 11.2h
Євген СЛОБОДЯНЮК (Роменська районна ДЮСШ ім. П. Калнишевського) в потрійному стрибку – 13.08 м
Віталій ОПАНАСЕНКО (Білопільська ДЮСШ Ю.Білонога) у метанні диска – 46.21 м
Євген ХУДОЛІЙ (Роменська ДЮСШ ім. В. Гречаного) з бігу на 110 м з/б – 15.9h
Євгеній ШВЕЦЬ (Білопільська ДЮСШ Ю.Білонога) з бігу на 110 м з/б – 15.9h
Євгеній ШВЕЦЬ (Білопільська ДЮСШ Ю.Білонога) з бігу на 400 м з/б – 58.3h
Збірна області (Анна МЕЛЬНИК, Дарія КОСЕНКО, Катерина СТАДНІК, Катерина ГУНЬКО) в естафеті 100+200+300+400м серед дівчат – 2:25.2h

Вітаємо переможців та призерів змагань, їх тренерів з успішними виступами!

ПІДСУМКОВІ ПРОТОКОЛИ

Читати далі …

Підсумки відкритого чемпіонату обласної ДЮСШ з легкоатлетичного кросу пам’яті дворазового олімпійського чемпіона Володимира Куца!

18 квітня в селі Олексине Тростянецького району Сумської області відбулись змагання відкритого чемпіонату обласної ДЮСШ з легкоатлетичного кросу пам’яті дворазового олімпійського чемпіона Володимира Куца.

Організаторами заходу виступила Сумська обласна ДЮСШ. Допомогу в організації надали федерація легкої атлетики Сумської області, Тростянецька райдержадміністрація, селищна рада с. Олексене, президент федерації легкої атлетики Сумської області Юрій Бова..

Переможці змагань отримали також призи від  Сумського обласного відділення НОК України.

ПІДСУМКОВІ ПРОТОКОЛИ

ФОТОЗВІТ

Відеорепортаж від UA.СУМИ Читати далі …

Всеукраїнські змагання з метань “Пам’яті ЗТУ Ю.О. Піскунова”

30 березня  в м.Нова Каховка Херсонської області відбулися всеукраїнські змагання з метань “Пам’яті ЗТУ Ю.О.Піскунова”.

У змаганні зі штовхання ядра Ігор МУСІЄНКО ( МОН, ОШВСМ, тренер – Корнієнко Д.А.) переміг з результатом – 19,67 м (це новий рекорд Сумської області)

З повними результатами змагань можна ознайомитись на сайті  ФЛАУ

Підсумки командного чемпіонату України з легкоатлетичного кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків

30 березня в м. Одеса відбулися змагання  Командного чемпіонату України з легкоатлетичного кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків, участь у яких взяли  301 спортсмен із 24 регіонів України. Сумщину на цих змаганнях представляли 12 атлетів (5 чоловіків та 7 жінок).  Наші спортсмени, набравши 344 очки, зайняли дев’яте місце в командному заліку.

В особистому заліку найбільш вдало виступили:

Яна НАГОРНАІІ місце на дистанції 5 км серед жінок (молодь) (19:52)
Анастасія ЛУКАШЕВИЧІІІ місце на дистанції 2 км серед дівчат 2001-2002 р.н. (7:20)
Тетяна ГОЛОВЧЕНКОІV місце на дистанції 5 км серед жінок (18:41)
Дмитро ТОРГАЧОВV місце на дистанції 2 км серед юнаків 2003 р.н. та молодше (6:41)

Юлія ПРОФІС місце на дистанції 5 км серед жінок (19:05)

З детальною інформацією про ці змагання, повними підсумковими протоколами, фотогалереєю та офіційними документами можна ознайомитись на офіційній сторінці цих змагань на сайті ФЛАУ.