Підсумки чемпіонату України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків та дівчат 2005 р.н. та молодших

4-6 лютого в палаці студентського спорту СумДУ відбувся юнацький чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні. Всього участь у змаганнях взяли 559 атлетів і атлеток з 24 областей України та міста Києва. 

Сумську область на домашньому чемпіонаті представляли 93 спортсмени (53 юнаки і 40 дівчат). Набравши 545 залікових очок, наша команда  виборола 5-е місце.

Нікіта МАСЛЮК (Західний ЦОП, тренер Маслюк О.І.) відзначився переможним дублем, виборовши перше місце в бігу на 60м7,06с та у стрибках у довжину7,20м.

Максим РОМАНОВ (ДЮСШ м. Охтирка, тренер Мучаров О.М.) переміг у бігові на 400м50,65 та став другим у бігові на 200м22,87с.

Єлизавета ЗЕМЛЯНІКІНА (ДЮСШ м. Ромни, тренер Лісненко О.М.) виборола третє місце у бігові на 60 м з\б 9,26с та у бігу на 200м25,75с.

Мілена СМОЛЕНСЬКА (СДЮСШОР ім.В.Голубничого, тренери – Іванишина (Соколова) К.О., Соколова О.А., Папушенко Б.О.) стала третьою у фіналі бігу на 800м2.27,88 хв (у забігах 2.22,54 хв).

Олександр ТИТАРЕНКО (Східний ЦОП, тренер Лазоркін Р.О.) посів третє місце у штовханні ядра14,58м.

У командному заліку серед 35 ДЮСШ команда ОДЮСШ м. Суми зайняла 1-е місце (154 очки),  ДЮСШ м. Ромни – 4-е (142 очки), ДЮСШ м. Охтирка – 12-е (62 очки), ДЮСШ В-Писарівського р-ну – 19-е (30 очок), ДЮСШ ім. Ю.Білонога, Білопілля – 29-е (11 очок), КЗ ДЮСШ Степанівської с.р. Сум – 29-е (11 очок), Чернеччинська ДЮСШ “Юність” Сум 32-е (1 очко).

Вітаємо чемпіонів, призерів та їх тренерів із успішним стартом, бажаємо вдалих виступів у наступних змаганнях!

В естафетному бігові 100м+200м+300м+400м квартет юнаків (Михайло КОВШ, Нікіта МАСЛЮК, Богдан КАРПЕНКО, Максим РОМАНОВ)  вибороли перше місце з новим рекордом Сумської області2:02.83 хв.

Всі результати змагань – ТУТ.

ПІДСУМКИ КОМАНДНОГО ЧЕМПІОНАТУ УКРАЇНИ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ у приміщенні

29 -30 січня  в легкоатлетичному манежі Сумського державного університету відбувся Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні.

У змаганнях взяли участь 412 спортсменів з 25 регіонів України. Команда Сумської області була представлена складом із 53 чоловік (16 жінок та 37 чоловіків). У командному підсумку атлети Сумщини посіли 7-е місце, набравши 326 залікових очоко.

Підсумки чемпіонату України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів

22 -23 січня  в легкоатлетичному манежі Сумського державного університету відбувся Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів.

У змаганнях взяли участь 419 спортсменів з 24 областей України та міста Києва.  У командному підсумку атлети Сумщини посіли 4-е місце, набравши 656 залікових очок.

Вітаємо чемпіонів, призерів та їх тренерів із успішним стартом, бажаємо вдалих виступів у наступних змаганнях!

Всеукраїнські змагання з легкої атлетики, присвячені пам’яті ЗТУ С. Операйла

15-16 грудня в легкоатлетичному манежі СумДУ відбулися Всеукраїнські змагання пам’яті ЗТУ С. Операйла з легкої атлетики, участь в яких взяли 255 юних атлетів з 18 регіонів України.

У командному заліку збірна Сумської області набрала 832 очки і виборола ІІ місце, поступившись команді Дніпропетровської області (659 очок), замкнули трійку кращих юні атлети Чернігівської області (754 очки).

В особистому заліку наші атлети  вибороли 3 золоті, 8 срібних та 6 бронзових медалей, естафетна команда дівчат святкувала перемогу, а юнаки стали другими.

ЗЕМЛЯНІКІНА Єлизавєта (ДЮСШ м. Ромни, тренер – Лісненко О.М.) перемогла в біу на 200м серед дівчат – 26.63 та посіла ІІІ місце в біу на 60м з\б9.48с.

КОСТЕЦЬКИЙ Нікіта (ДЮСШ м. Ромни, тренер – Лісненко О.М.) став переможцем в бігу на 200м серед юнаків – 23.21 та посів ІІІ місце в бігу на 60м7.22с.

ГОНЧАРЕНКО Діана (Східний ЦОП, тренери – Білодід О.Ф., Корж С.О.) святкувала перемогу в бігу на 60м серед дівчат – 7.78с.

РОМАНОВ Максим (ДЮСШ м. Охтирка, тренер – Мучаров О.М.) зайняв ІІ місце в бігу на 400м51.78с та в бігу на 200м 23.49с.

РИБАЛКА Інна (ДЮСШ м. Ромни, тренери – Савицький М.В, Савицька В.В.) стала другою в бігу на 60м з\б9.35с та третьою в бігу на 60м8.00с.

СМОЛЕНСЬКА Мілена (МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого, тренери – Іванишина К.О., Соколова О.А.) виборола ІІ місце в бігу на 1500м4:59.55 та ІІІ місце в бігу на 800м2:19.92.

МОСКАЛЕНКО Михайло (ДЮСШ м. Ромни, тренери – Савицький М.В, Савицька В.В.) з новим рекордом Сумської області посів ІІ місце в бігу на 60м з\б8.47с.

ПОЛЕЖАЙ Іванна (ДЮСШ м. Ромни, тренер – Лісненко О.М.) стала другою в бігу на 200м27.13с.

ЮЩЕНКО Дарина (ОДЮСШ м. Суми, тренери – Мірошниченко О.М., Мірошниченко С.А.) посіла друге місце у спортивній ходьбі на 3000м серед дівчат – 16:05.97хв.

ШЕВЧЕНКО Вадим (ОДЮСШ м. Суми, тренери – Мірошниченко О.М., Мірошниченко С.А.)  став другим у спортивній ходьбі на 3000м серед юнаків – 14:09.19хв.

ЛАЗОРЕНКО Сергій (КЗ ДЮСШ Степанівської с.р. Сум, тренери Шелест О.П., Шелест Л.Г) у цьому виді був третім14:59.59хв.

СКЛЯР Назар (ДЮСШ В-Писарівського р-ну, тренер – Рибалка Г.П.) фінішував третім в бігу на 3000м9:36.34хв.

ТИТАРЕНКО Олександр (ДЮСШ ім.Ю.Білонога, Білопілля, тренер – Лазоркін Р.О.)

Бажаємо нашим юним атлетам подальшого вдосконалення спортивної майстерності! Нехай наступні старти у цьому зимовому сезоні принесуть нові особисті рекорди!

З детальною інформацією про ці змагання, повними підсумковими протоколами можна ознайомитись за цим посиланням.

Підсумки обласних змагань з легкої атлетики серед вихованців ДЮСШ у приміщенні пам’яті ЗТ України М.Т. Філенка

1-2 грудня в легкоатлетичному манежі Сумського державного університету відбулися обласні змагання з легкої атлетики серед вихованців ДЮСШ у приміщенні пам’яті ЗТ України М.Т. Філенка.

ПІДСУМКОВІ ПРОТОКОЛИ

Норматив Інни Кашиної та чотири перемоги сумських скороходів на чемпіонаті України

24 жовтня в Івано-Франківську відбувся чемпіонат України зі спортивної ходьби на 35 кілометрів, командний чемпіонат України на дистанції 20 км та ювілейний XXV міжнародний Кубок «Вечірній Івано-Франківськ». Участь у змаганнях взяли 175 атлетів з 12 областей України, а також з Польщі, Литви, Латвії й Угорщини.

Інна ЛОСЕВА (КАШИНА) дебютувала на дистанції 35 кілометрів – і з першої спроби виконала нормативи для участі і в чемпіонаті Європи, і в чемпіонаті світу 2022 року, вона перетнула фінішну лінію четвертою (2:53:33 год).

Сергій СВІТЛИЧНИЙ  першим серед чоловіків подолав дистанцію 20 км – 1:25:56 год.

Єгор ШЕЛЕСТ був найшвидшим на дистанції 35 км серед молоді (чоловіки) – 3:00:18 год.

На дистанції 10 км серед юніорів вкотре поза конкуренцією був Микола РУЩАК (44:37 хв).

На цій дистанції серед юнаків премогу виборов Едурд КРАВЧЕНКО (47:18 хв).

Ознайомитися з усіма результатами змагань можна ТУТ.

Підсумки Чемпіонату Сумської області серед юнаків, юніорів, дорослих та ветеранів з кросу !

15 жовтня в урочищі Баси (м. Суми) відбувся Чемпіонат Сумської області серед юнаків, юніорів, дорослих та ветеранів з кросу !

Більше 180 учасників з усієї області взяли участь у змаганнях.

ПІДСУМКОВІ ПРОТОКОЛИ

Підсумки легкоатлетичного кросу пам’яті В. Куца

7 жовтня у селі Олексине відбулися змагання із легкоатлетичного кросу пам’яті В. Куца, що відкривають серію змагань за програмою обласної Гімназіади. Ці змагання проводилися у рамках Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу серед учнівської молоді «Callenge Fest». До нього долучилися 29 збірних команд школярів міських, селищних та сільських рад з усієї Сумщини, загальною чисельністю – понад 200 учасників, які змагались у двох вікових групах 2004-2005 р.н. та 2006-2008 р.н..

ПІДСУМКОВІ ПРОТОКОЛИ        ФОТОЗВІТ

Підсумки Командного чемпіонату України з легкої атлетики серед ДЮСШ та СДЮШОР (2004 р.н. та молодше)

2526 вересня у м. Івано-Франківськ відбувся Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ та СДЮШОР (2004 р.н. та молодше), в якому взяли участь 547 учасників із 25 регіонів України. Сумську область представляли 32 атлети, які вибороли 4 перших, 7 других та 2 третіх місця, набрали 592 очки і посіли третє місце в командному заліку.

Нікіта МАСЛЮК (ОДЮСШ м. Суми, тренер Маслюк О.І.) виборов перемогу в бігові 100м – 11.13с та  посів друге місце у стрибках у довжину – 6.77м;

Максим РОМАНОВ (ДЮСШ м. Охтирка, тренер Мучаров О.М.) переміг в бігові на 400м – 50.68с;

Едуард КРАВЧЕНКО (КЗ ДЮСШ СРР Сум, тренери – Шелест О.П., Шелест Л.Г)  став переможцем спортивній ходьбі на 5000м – 22:42.5h, Вадим ШЕВЧЕНКО (ОДЮСШ, тренери – Мірошниченко О.М., Мірошниченко С.А.) у цьому виді показав другий результат22:42.5h;

Діана ГОНЧАРЕНКО (ОДЮСШ м.Суми, тренери – Корж С.О., Білодід О.Ф.) стала другою на дистанції 100 м12,40;

Анжеліка РАЧКОВСЬКА (ОДЮСШ м.Суми, тренер Торяник О.В.) виборола друге місце у бігові на 200м26.04;

Інна РИБАЛКА (ДЮСШ м.Ромни, тренери Савицький М.В, Савицька В.В.) посіла друге місце в бігові на 110м з барєрами15.25;

Олександр ТИТАРЕНКО (ДЮСШ ім.Ю.Білонога, Білопілля, тренер Лазоркін Р.О.) став другим у метанні диска – 49.05;

В естафетному бігові 100м+200м+300м+400м квартет юнаків (Михайло КОВШ, Нікіта МАСЛЮК, Нікіта КОСТЕЦЬКИЙ, Максим РОМАНОВ)  переміг з результатом  2:02.28;

Четвірка дівчат (Іванна ПОЛЕЖАЙ, Анжеліка РАЧКОВСЬКА, Інна РИБАЛКА, Діана ГОНЧАРЕНКО) у цьому виді посіла друге місце2:19.55.

У командному заліку серед 44 ДЮСШ команда ОДЮСШ м.Суми виборола 2-е місце (183 очки), ДЮСШ м. Ромни 10(87 очок), КЗ ДЮСШ СРР Сум16 (72 очки), ДЮСШ м. Охтирка23 (55 очок), ДЮСШ В-Писарівського р-ну40(19 очок).

Вітаємо чемпіонів, призерів та їх тренерів із успішним стартом, бажаємо вдалих виступів у наступних змаганнях!

З повними результатами змагань можна ознайомитися за ЦИМ посиланням.