Cумщина виграла Командний чемпіонат України з естафетного бігу!

18-19 травня в Ужгороді відбувся командний чемпіонат України з естафетного бігу. Змагання проводилися серед чоловіків та жінок у вікових категоріях – дорослі, молодь, юніори (естафети 4х100м, 4х400м, 4х800м), юнаки і дівчата (естафета 100+200+300+400м, 4х800м) та змішана естафета 4х400 у всіх вікових категоріях. В числі 355 учасника із 19 регіонів України було і 47 представників Сумської області, які виступили надзвичайно успішно, у загальнокомандному заліку команда Сумської області впевнено посіла перше місце – 1390 очок. Другою стала збірна Житомирської області – 852 очки, третьою – Вінницької – 692 очки.

Переможцями чемпіонату стали сім естафетних команд Сумщини:

  • в естафеті 4х100м команда молодь чоловіки U23 (Антон НІКОНЕНКО, Максим РЕВЕРА, Денис ЖИДОК, Олександр ПОГОРІЛКО) – 42.97с
  • в естафеті 4х100м команда жінок (Оксана ШКУРАТ, Анна ЦИБУЛЬНИК, Дарина МАСЛЮК, Анастасія ШИШНЯК) – 48.16с
  • в естафеті  4х400м команда чоловіків (Олександр ПОГОРІЛКО, Федір САВОСТЬЯН, Костянтин ОЖІЙОВ,  Михайло ТЮТЮННИКОВ) – 3:13.31хв.
  • в естафеті 100+200+300+400 м Юнаки U18 (Максим КАНІВЕЦЬ, Іван ЛИТВИНЕНКО, Максим ШТАКІН, Андрій НЕЧИПОРЕНКО) – 2:02.12 хв
  • в естафеті  4х800м команда молодь жінки U23 (Катерина ОСАУЛЕЦЬ, Марія РАДЬКО, Анастасія ЛУКАШЕВИЧ, Ірина КОВАЛЬ) – 9:59.90 хв.
  • в естафеті MIX 4х400 молодь U23 (Анна ЦИБУЛЬНИК, Вікторія ЛУНІКА, Федір САВОСТЬЯН, Олександр ПОГОРІЛКО ) – 3:34.50 хв.
  • в естафеті MIX 4х400 дорослі (Анастасія ШИШНЯК, Євгенія МУЧАРОВА, Костянтин ОЖІЙОВ, Михайло ТЮТЮННИКОВ  ) – 3:33.29 хв – це новий рекорд області.

2-е місце вибороли:

  • в естафеті 4х100м команда чоловіків (Андрій Волинець, Юрій СТОРОЖ, Володимир СУПРУН, Михайло ТЮТЮННИКОВ) – 42.20 с.
  • в естафеті 100+200+300+400м Дівчата U18 (Влада ЯНИШЕВСЬКА, Катерина СТАДНІК, Анжеліка РАЧКОВСЬКА, Діана ГОНЧАРЕНКО) – 2:20.40 хв.
  • в естафеті  4х400 м команда молодь жінки U23 (Анна ЦИБУЛЬНИК , Євгенія МУЧАРОВА, Анастасія ШИШНЯК, Вікторія ЛУНІКА ) – 3:54.10 хв.
  • в естафеті  4х800м команда жінок (Тетяна ГОЛОВЧЕНКО, Вероніка КАЛАШНІКОВА, Яна ТИМОШЕНКО (НАГОРНА), Марія РАДЬКО) – 10:26.18 хв.

3-е місце посіли:

  • в естафеті  4х100м команда молодь жінки U23 (Вікторія ЛУНІКА, Аліна ТИТАРЕНКО, Дарія КОСЕНКО,  Євгенія МУЧАРОВА) – 50.30 с
  • в естафеті  4х400м команда жінок (Аліна ТИТАРЕНКО, Дарина МАСЛЮК, Оксана ШКУРАТ, ТИМОШЕНКО (НАГОРНА) Яна)   – 4:19.75 хв
  • в естафеті  4х800м команда юніорок U20 (Катерина ГУНЬКО, Таїсія ХОМЕНКО, Анастасія ЛЕВАДА, Ліза СТОЖОК) – 10:52.09 хв.
  • в естафеті  4х800м команда молодь чоловіки U23 (Костянтин ОЖІЙОВ, Федір САВОСТЯН, Віталій ІВАХ, Валерій БУЯН) – 8:11.95 хв.

Вітаємо наших атлетів та їх тренерів із визначною перемогою та бажаємо успішних стартів у подальших змаганнях.

 З детальною інформацією про цей чемпіонат та повними підсумковими протоколами можна ознайомитись на їх офіційній сторінці на сайті ФЛАУ за ЦИМ посиланням

Підсумки обласних змагань з легкої атлетики за програмою ХХVІІ спортивних ігор школярів

16-17 травня на стадіоні ІФК СДПУ ім. А.С. Макаренка в м.Суми відбулись змагання з легкої атлетики за програмою обласних спортивних ігор школярів.

Пропонуємо вашій увазі підсумкові протоколи змагань:

ПІДСУМКОВІ ПРОТОКОЛИ

Білопільчанин – бронзовий призер чемпіонату світу серед школярів

15 травня у  Спліті (Хорватія) розпочався чемпіонат світу серед школярів з легкої атлетики – 23rd ISF World Schools Championship in athletics

У перший змагальний день Віталій ОПАНАСЕНКО  (ДЮСШ ім.Ю.Білонога, Білопілля, тренер – Лазоркін Р.О.) з результатом – 54 м 89 см виборов третє місце у метанні диска.

У командному заліку Україна посіла 7 місце з 19, набравши 783 очки.

Вітаємо Віталія та його тренера і бажаємо перемог у майбутніх стартах.

Перемога сумчанина на міжнародній юніорській матчевій зустрічі!

11 травня в м. Пітешть (Румунія) відбулася міжнародна матчева зустріч легкоатлетів-юніорів. Цього року участь у змаганнях взяли збірні 5 країн:  України, Білорусі, Ізраїлю, Румунії, та Кіпру. Збірна України набрала 117 очок і виборола І місце, друге місце за  господарями (91 очко), треті кіпріоти (87 очок)

Максимальну кількість очок – п’ять – українці здобули у 12 дисциплінах. Серед тих хто приніс команді максимум балів  і сумчанин Ярослав Демченко (ОДЮСШ м. Суми, Тренер Бондаренко Є.М.), який став переможцем на дистанції 400м серед юнаків з результатом 48,88с. Ярослав також був у складі змішаної естафети 4х400 метрів, яка була найкращою з результатом 3.29,83 хв.

ПІДСУМКОВІ ПРОТОКОЛИ

Всеукраїнські змагання “Кубок Дружби”

10 травня, в Ужгороді, відбулися Всеукраїнські змагання “Кубок Дружби”, участь в якому взяла 31 команда з 14 регіонів України та Закарпаття (майже 200 учасників). Серед них були і сумські легкоатлети, які досить вдало виступили на цих змаганнях.

Оксана Шкурат на 100м з/б перемогла з результатом 14,06 с.

Перше місце у бігу на 400 м з/б серед чоловіків зайняв Євгеній Швець, з результатом 54.34 с.

У бігу на 400 м серед чоловіків перше місце зайняв Олександр Погорілко його результат 47.78 с, а другим став Михайло Тютюнников – 47.91 с. Серед жінок з цієї дисципліни Євгенія Мучарова виборола  перше місце, з результатом – 57.97 с.

У бігу на 100 м серед чоловіків друге місце посів Андрій Волинець з результатом 10.8 с Серед жінок з цієї ж дисципліни Анастасія Шишняк стала п’ятою, її результат – 12.78 с.

У бігу на 200 м серед жінок першою стала Анастасія Шишняк з результатом 25.54 с. А серед чоловіків третім прийшов Юрій Сторож, його результат – 22.56 с.

Вітаємо спортсменів та тренерів із перемогами на змаганнях!

З повними результатами змагань можна ознайомитись за ЦИМ. посиланням.

Підсумки чемпіонату Сумської області з легкої атлетики

11-12 травня на стадіоні ІФК СДПУ ім. А.С. Макаренка відбулися змагання чемпіонату Сумської області з легкої атлетики серед юнаків, дорослих та ветеранів серед збірних команд міст і районів.

Пропонуємо до вашої уваги  результати змагань.

Обласні змагання з легкоатлетичного чотириборства в залік ХХVІІ обласних спортивних ігор школярів

7-8 травня у Сумах на стадіоні ІФК СДПУ ім. А.С. Макаренка відбулись обласні змагання з легкоатлетичного чотириборства в залік ХХVІІ обласних спортивних ігор школярів.

У напруженій боротьбі у першій групі перемогу виборола збірна м. Ромни, друге місце за командою м. Охтирки, треті – школярі з обласного центру, у другій групі перемогла команда Сумського р-ону, ІІ місцеВ -Писарівський р-он, ІІІ місцеЯмпільський р-он,  у третій групі  І місце – Глухівський р-он, ІІ місце – Роменський р-он, ІІІ місце – Лебединський р-он.

У особистому заліку серед юнаків переміг Нікіта КОСТЕЦЬКИЙ (м. Ромни), серед дівчат кращою була Іллона СВІЧКАР (м. Ромни).

ПІДСУМКОВІ ПРОТОКОЛИ

Змагання з легкої атлетики серед закладів ЗВО ІІІ-ІV р.а.

6-7 квітня 2019 року на стадіоні СДПУ ім. А.С. Макаренка відбулися   змагання змагання з легкої атлетики серед закладів ЗВО ІІІ-ІV р.а.. з легкої атлетики.

Пропонуємо вашій увазі підсумкові протоколи змагань:

ПІДСУМКОВІ ПРОТОКОЛИ

ПІДСУМКИ КОМАНДНОГО ЧЕМПІОНАТУ УКРАЇНИ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ СЕРЕД ЮНАКІВ 2002 Р.Н. ТА МОЛОДШИХ

23 – 24 квітня в Кропивницькому відбувся командний чемпіонат України серед юнаків 2002 р.н. та молодших. У змаганнях взяли участь 738 легкоатлетів, в тому числі команда Сумщини у складі 25 юнаків та 11 дівчат. Їх здобуток 3 перших, 1 друге та 1 третє місце, і як результат – 425 очок і 9-е місце в загальнокомандному заліку серед 25 команд.

 Подвійного успіху досяг  Віталій ОПАНАСЕНКО  (МОН, ДЮСШ ім.Ю.Білонога, Білопілля, тренер – Лазоркін Р.О.). Він переміг у штовханні ядра (5кг) – 15,72м та у метанні диска (1,5кг) – 51,27м.

Також 2 нагороди здобув Максим ШТАКІН (МОН, ОДЮСШ м. Суми, тренер – Філенко Г.Т.). У перший день змагань він фінішував третім у фіналі бігу на 100м з результатом 11.29с, а наступного дня переміг на дистанції 200м22.38с.

Друге місце виборов Микола РУЩАК (К, КЗ ДЮСШ СРР, тренери – подружжя Шелест О.П. та Л.Г.) у спортивній ходьбі на 5000м з результатом 22:04.59хв.

Вітаємо переможців та призерів чемпіонату та їх тренерів з успішним виступом та бажаємо перемог у наступних стартах!

З повними результатами змагань можна ознайомитися за ЦИМ посиланням.

Успіх сумських скороходів на чемпіонаті Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій (ABAF) зі спортивної ходьби

Чемпіонат Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій (ABAF) зі спортивної ходьби, який 20 квітня приймало  грецьке місто Александруполіс, приніс Україні три медалі, дві з них на рахунку вихованців КЗ СРДЮСШ СРР та тренерів – Шелест О.П., Шелест Л.Г.

У віковій категорії U18 Микола Рущак виборов друге місце, подолавши дистанцію 10 км за 44.25,61 хв.

Другим серед юніорів на дистанції 10 км став Ігор Гончаренко, його результат – 44.40 хв.

Аліна Ткач (Східний ЦОП, тренери – Мірошниченко О.М., Мірошниченко С.А.) з результатом  52.06 хв посіла шосте місце на дистанції 10 км серед юніорок.