Обласні змагання з легкої атлетики серед студентів та вихованців дитячо-юнацьких спортивних шкіл, присвячених Міжнародному дню студентського та учнівського спорту

4 жовтня 2022 року у Палаці студентського спорту Сумського державного університету відбудуться обласні змагання з легкої атлетики серед студентів та вихованців дитячоюнацьких спортивних шкіл, присвячені Міжнародному дню студентського та учнівського спорту

РЕГЛАМЕНТ                РОЗКЛАД

ПІДСУМКИ ЧЕМПІОНАТУ УКРАЇНИ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

10-11 вересня  у Луцьку на стадіоні “Авангард” відбувся чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих.

У змаганнях взяли участь 441 легкоатлет із 25 регіонів України. Сумщину представляли 16 чоловіків та 8 жінок.

Погодні умови відверто заважали спортсменам показати найкращі свої якості і досягти бажаних секунд і метрів, майже весь час ішов сильний дощ та було доволі прохолодно.

Олександр ПОГОРІЛКО (Східний ЦОП, тренери – Білодід О.Ф., Корж С.О.) підтвердив статус лідера збірної України в бігу на 400м, перемога з результатом – 46,79с.

Ігор МУСІЄНКО (ШВСМ м. Суми, тренер –  Корнієнко Д.А.) виборов перемогу у штовханні ядра – 18.16м.

Діана ГОНЧАРЕНКО (Східний ЦОП, тренери – Білодід О.Ф., Корж С.О.) посіла друге місце у бігу на 100м – 11,96.

Євген ШВЕЦЬ (Східний ЦОП, тренери – Торяник О.В., Корж С.О., Лазоркін Р.О.) став третім в бігу на 400 м з\б 54.00.

Анна ЦИБУЛЬНИК (ОДЮСШ, тренер Цибульник О.М.) стала третьою в бігу на 400 м з\б 1.03.45.

Ще 2 перших та 2 третіх місця додали в скарбничку області естафетні команди.

Першим був жіночий квартет  з бігу 4х100м (Валентина АВРАМЕНКО, Дарина МАСЛЮК, Анна ЦИБУЛЬНИК, Діана ГОНЧАРЕНКО) – 47.68 с та квартет чоловіків 4х400м  (Максим РОМАНОВ, Ярослав ДЕМЧЕНКО, Андрій НЕЧИПОРЕНКО, Олександр ПОГОРІЛКО) – 3:18.49.

Третє місце посів чоловічий квартет 4х100м (Владислав НАТАЛУХА, Денис БОСЕНКО, Нікіта МАСЛЮК, Кірілл КОШАРЕНКО) – 43.12с та жіночий квартет 4х400м (Аліна БОГДАНОВА, Дарина МАСЛЮК, Євгенія МУЧАРОВА, Анна ЦИБУЛЬНИК) – 4:03,25.

Вітаємо чемпіонів, призерів, їх тренерів та бажаємо успіхів у подальших стартах.

З детальною інформацією про змагання, повними підсумковими протоколами та офіційними документами можна ознайомитись на офіційній сторінці цих змагань на сайті ФЛАУ.

Запрошуємо до участі у Чемпіонаті Сумської області з легкої атлетики серед дорослих та юніорів

Шановні спортсмени та любителі королеви спорту! 27 серпня на стадіоні “Авангард” відбудеться Чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед дорослих та юніорів.

Запрошуємо до участі у змаганнях.

РЕГЛАМЕНТ           РОЗКЛАД

Підсумки чемпіонату України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків та дівчат 2005 р.н. та молодших

4-6 лютого в палаці студентського спорту СумДУ відбувся юнацький чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні. Всього участь у змаганнях взяли 559 атлетів і атлеток з 24 областей України та міста Києва. 

Сумську область на домашньому чемпіонаті представляли 93 спортсмени (53 юнаки і 40 дівчат). Набравши 545 залікових очок, наша команда  виборола 5-е місце.

Нікіта МАСЛЮК (Західний ЦОП, тренер Маслюк О.І.) відзначився переможним дублем, виборовши перше місце в бігу на 60м7,06с та у стрибках у довжину7,20м.

Максим РОМАНОВ (ДЮСШ м. Охтирка, тренер Мучаров О.М.) переміг у бігові на 400м50,65 та став другим у бігові на 200м22,87с.

Єлизавета ЗЕМЛЯНІКІНА (ДЮСШ м. Ромни, тренер Лісненко О.М.) виборола третє місце у бігові на 60 м з\б 9,26с та у бігу на 200м25,75с.

Мілена СМОЛЕНСЬКА (СДЮСШОР ім.В.Голубничого, тренери – Іванишина (Соколова) К.О., Соколова О.А., Папушенко Б.О.) стала третьою у фіналі бігу на 800м2.27,88 хв (у забігах 2.22,54 хв).

Олександр ТИТАРЕНКО (Східний ЦОП, тренер Лазоркін Р.О.) посів третє місце у штовханні ядра14,58м.

У командному заліку серед 35 ДЮСШ команда ОДЮСШ м. Суми зайняла 1-е місце (154 очки),  ДЮСШ м. Ромни – 4-е (142 очки), ДЮСШ м. Охтирка – 12-е (62 очки), ДЮСШ В-Писарівського р-ну – 19-е (30 очок), ДЮСШ ім. Ю.Білонога, Білопілля – 29-е (11 очок), КЗ ДЮСШ Степанівської с.р. Сум – 29-е (11 очок), Чернеччинська ДЮСШ “Юність” Сум 32-е (1 очко).

Вітаємо чемпіонів, призерів та їх тренерів із успішним стартом, бажаємо вдалих виступів у наступних змаганнях!

В естафетному бігові 100м+200м+300м+400м квартет юнаків (Михайло КОВШ, Нікіта МАСЛЮК, Богдан КАРПЕНКО, Максим РОМАНОВ)  вибороли перше місце з новим рекордом Сумської області2:02.83 хв.

Всі результати змагань – ТУТ.

ПІДСУМКИ КОМАНДНОГО ЧЕМПІОНАТУ УКРАЇНИ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ у приміщенні

29 -30 січня  в легкоатлетичному манежі Сумського державного університету відбувся Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні.

У змаганнях взяли участь 412 спортсменів з 25 регіонів України. Команда Сумської області була представлена складом із 53 чоловік (16 жінок та 37 чоловіків). У командному підсумку атлети Сумщини посіли 7-е місце, набравши 326 залікових очоко.

Підсумки чемпіонату України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів

22 -23 січня  в легкоатлетичному манежі Сумського державного університету відбувся Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів.

У змаганнях взяли участь 419 спортсменів з 24 областей України та міста Києва.  У командному підсумку атлети Сумщини посіли 4-е місце, набравши 656 залікових очок.

Вітаємо чемпіонів, призерів та їх тренерів із успішним стартом, бажаємо вдалих виступів у наступних змаганнях!

Нагородження кращих легкоатлетів Сумщини за підсумками 2021 року

20 грудня під час урочистого параду відкриття Відкритого чемпіонату Сумської області з легкої атлетики у приміщенні відбулося нагородження  почесними дипломами спортсменів, які принесли найбільшу кількість очок за системою «спорт вищих досягнень» до скарбнички нашої області, та кращого тренера,  учні якого набрали найбільшу суму таких очок.

Кращою легкоатлеткою року серед дівчат стала вихованка обласної ДЮСШ Діана ГОНЧАРЕНКО. Тренують спортсменку Білодід Олег Федорович та Корж Світлана Олександрівна.

Серед юнаків кращим легкоатлетом 2021 року став вихованець Охтирської ДЮСШ та тренера Мучарова Олександра Михайловича Максим РОМАНОВ

Серед юніорок кращою легкоатлеткою року стала представниця ДЮСШ м. Ромни Анна МЕЛЬНИК. Тренує спортсенку Лісненко Олександр

Серед юніорів кращим легкоатлетом 2021 року став Андрій НЕЧИПОРЕНКО. Тренують спортсмена Білодід Олег Федорович та Корж Світлана Олександрівна.

Серед жінок віком до 23 років (категорія «жінки молодь») кращою легкоатлеткою 2021 року стала Анна ЦИБУЛЬНИК – вихованка обласної ДЮСШ та тренера Цибульник Олени Миколаївни.

Серед жінок  кращою легкоатлеткою 2021 року стала стала вихованка Олексія Олександровича Сердюченко Оксана ШКУРАТ, яка представляє Сумську обласну ШВСМ.

Кращим легкоатлетом 2021 року серед чоловіків віком до 23 років і водночас кращим легкоатлетом року в абсолютному заліку (серед усіх атлетів) став Олександр ПОГОРІЛКО, який тренується під керівництвом Білодіда Олега Федоровича та Корж Світлани Олександрівни.

Серед чоловіків  переможцем став представник Сумської обласної ШВСМ Костянтин ОЖИЙОВ.

У номінації «Тренер року» переміг тренер-викладач обласної ДЮСШ та Східного ЦОПу, Заслужений тренер України, Заслужений працівник фізичної культури та спорту України Олег Федорович БІЛОДІД.

З сумою набраних очок та здобутками спортсменів можна ознайомитись у розділі Статистика/Рейтинг

Вітаємо наших лауреатів, бажаємо не зупинятися на досягнутому й надалі удосконалювати свою спортивну майстерність, міцного здоров’я і задоволення від улюбленої справи! Дякуємо за ваші успіхи і здобутки!