Підсумки Чемпіонату України з легкої алтетики серед дорослих та молоді.

29-30 серпня у м. Луцьк відбувся головний старт національного легкоатлетичного сезону – Чемпіонат України з легкої алтетики серед дорослих та молоді, в якому взяли участь 493 спортсмени з 26 регіонів України, а також гості з Білорусі та Ізраїлю. Сумську область представляли 12 атлетів.

Олександр ПОГОРІЛКО (Східний ЦОП, тренери – Корж С.О., Білодід О.Ф.) підтвердив своє лідерство в довгому спринті, виборовши перше місце у бігові на 400м46.77с як серед дорослих, так і серед молоді.

Ігор МУСІЄНКО (ЗСУ, ШВСМ м. Суми, тренер –  Корнієнко Д.А.) впевнено здобув перемогу у штовханні ядра19.48 м.

Чоловіча естафетна команда 4х100м (Артем ДАНИЛЬЧЕНКО, Ярослав ДЕМЧЕНКО, Олексій СЕРГІЄНКО, Володимир СУПРУН святкувала перемогу з результатом 41.06с.

Чоловіча естафетна команда 4х400м (Євген ШВЕЦЬ, Костянтин ОЖІЙОВ, Ярослав ДЕМЧЕНКО, Олександр ПОГОРІЛКО) здобула перемогу з результатом – 3:11.33 хв.

Євген ШВЕЦЬ (Східний ЦОП, тренери – Торяник О.В., Корж С.О., Лазоркін Р.О.) виборов перше місце в бігові на 400 м з/б серед молоді – 53.73с (це новий рекорд Сумської області серед юніорів).

Ярослав ДЕМЧЕНКО (ОДЮСШ м. Суми, тренер Бондаренко Є.М.) став третім серед молоді у гладкому бігу на 400м – 48.42с (у забігах він показав час – 48.00).

Катерина СТАДНІК  (ОДЮСШ м. Суми, тренер Цибульник О.М.) посіла третє місце  в бігу на 200м серед молоді – 25.47с.

Вітаємо чемпіонів, призерів та їх тренерів із успішним стартом, бажаємо вдалих виступів у наступних змаганнях!

З детальною інформацією про змагання, повними підсумковими протоколами та офіційними документами можна ознайомитись на офіційній сторінці цих змагань на сайті ФЛАУ.