Рекорд України U18 та перемога Сумської області у командному заліку чемпіонату України серед юнаків 2003 р.н. та молодше

26-27 серпня у м. Луцьк відбулися перші національні змагання цього сезону для юнаків – Чемпіонат України серед юнаків 2003 р.н. та молодше, в якому взяли участь 573 учасники з 26 регіонів України. Сумську область представляли 40 атлетів, які вибороли 3 перших, 7 других та 2 третіх місця, набрали 823 очки і стали переможцями в командному заліку.

Феєричну перемогу у спортивній ходьбі на 5000м  з новим рекордом України у категорії U18 виборов Микола РУЩАК (КЗ ДЮСШ СРР Сум, тренери –  Шелест О.П., Шелест Л.Г). Рекордний час21:26.08хв. Третє місце в цьому виді посів ще один вихованець подружжя Шелест Едуард КРАВЧЕНКО23:55.08хв.

Дмитро ТОРГАЧОВ (МДЮСШ “Колос” Сум, тренери – Головченко Т.І., Закіров В.Г.) виборов перше місце в бігові на 1500 м – 4:01.01. У бігові на 800м він посів друге місце – 1:58.93.

Діана ГОНЧАРЕНКО (Східний ЦОП, тренери – Білодід О.Ф., Корж С.О.) у бігу на 100м – виборола друге місце – 12.67 , на дистанції 200м вона була третьою – 26.23с.

Анжеліка РАЧКОВСЬКА (ОДЮСШ, тренер Торяник О.В.) виборола друге місце у бігові на 200м26.14.

Лариса ГОЛУБОВСЬКА (ДЮСШ ім.М.Маміашвілі, м. Конотоп, тренер Мазура Т.В.) посіла друге місце у семиборстві  – 4142  очок.

Андрій НЕЧИПОРЕНКО (Східний ЦОП, тренери – Білодід О.Ф., Корж С.О.) був другим у бігові на 400м – 50.53с.

Валентина АВРАМЕНКО (ДЮСШ ім.Ю.Білонога, Білопілля, тренер Лазоркін Р.О.) стала другою у метанні диска – 39.12м.

Традиційно вдалим був виступ наших естафетних команд. В естафетному бігові 100м+200м+300м+400м квартет дівчат (ЗЕМЛЯНІКІНА Єлизавета, РАЧКОВСЬКА Анжеліка, ГОНЧАРЕНКО Діана, МЕЛЬНИК Анна) виборов перше місце, а хлопці (Олександр ГОВОРУН, Нікіта КОСТЕЦЬКИЙ, Максим РОМАНОВ, Андрій НЕЧИПОРЕНКО)  посіли друге місце.

Вітаємо чемпіонів, призерів та їх тренерів із успішним стартом, бажаємо вдалих виступів у наступних змаганнях!

З повними результатами змагань можна ознайомитися за ЦИМ посиланням.