Підсумки чемпіонату України серед юніорів

З 12 по 13 липня у м. Луцьк були проведені перші після початку пандемії коронавірусу національні легкоатлетичні змагання – Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів.

Вперше була організована трансляція юніорських змагань на офіційному каналі ФЛАУ, і вперше трансляція відбувалася в мульти-форматі!

У змаганнях взяли участь 405 атлетів з 25 регіонів України. Сумську область представляли 18 спортсменів, які вибороли 2 перших, 3 других та 3 третіх місця, набрали 599 очок і зайняли 7 місце у командному заліку.

Перемогу святкував Євген Швець (Східний ЦОП, тренери – Торяник О.В., Корж С.О., Лазоркін Р.О.) у бігу на 400м з\б – 54.75с. та естафетна команда юніорок 4х400м (БОГДАНОВА Аліна, СТАДНІК Катерина, МЕЛЬНИК Анна, ГОНЧАРЕНКО Діана)

Друге місце вибороли: Дмитро ТОРГАЧОВ (МДЮСШ “Колос” Сум, тренери – Головченко Т.І., Закіров В.Г.) у бігу на 800м1:56.31 та Діана ГОНЧАРЕНКО (Східний ЦОП, тренери – Білодід О.Ф., Корж С.О.) у бігу на 200м – 24.88с., а також естафетна команда юніорок 4х100м (ГОНЧАРЕНКО Діана, СТАДНІК Катерина, БОГДАНОВА Аліна, РАЧКОВСЬКА Анжеліка)

Третє місце посіли: Дмитро ТОРГАЧОВ (МДЮСШ “Колос” Сум, тренери – Головченко Т.І., Закіров В.Г.) у бігу на 1500м3:59.46 та Аліна ТКАЧ (Східний ЦОП, тренери – Мірошниченко О.М., Мірошниченко С.А.) у спортивній ходьбі на 10000м 57:27.74., а також естафетна команда юніорів 4х100м (КЛОЧКО Руслан, КОШАРЕНКО Кірілл, ЛИСТОПАДНИЙ Влад, ШВЕЦЬ Євген)

Вітаємо чемпіонів, призерів та їх тренерів із успішним стартом, бажаємо вдалих виступів у наступних змаганнях!

З повними результатами змагань можна ознайомитися за ЦИМ посиланням.