ПІДСУМКИ ЧЕМПІОНАТУ УКРАЇНИ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ – 2020 у приміщенні

22 лютого в Сумах фінішував зимовий чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед дорослих та молоді.

Вже традиційно Федерація легкої атлетики України за підтримки друзів та партнерів організувала пряму трансляцію головного старту зимового національного сезону. У повному обсязі змагання можна переглянути на сторінці ФЛАУ у Youtube за ЦИМ посиланням.

У змаганнях взяли участь 513 атлетів з 24 регіонів України, Киргизстану та Туреччини.

У командному заліку Сумщина посіла  шосте місце, набравши 840 очок. Молодь з доробком 960 очок зайняла п’яте місце

В черговий раз оновив рекорд області Ігор МУСІЄНКО (ЗСУ, ШВСМ Сум). У кращій спробі він штовхнув ядро на 20,00м. Цей результат не тільки став переможним, а ще й відповідає нормативу МСУМК.

У фіналі на 400 м серед чоловіків Олександр ПОГОРІЛКО (Східний ЦОП) у запеклій боротьбі на фініші здобув 2-е місце – 47.78с, Ярослав ДЕМЧЕНКО (ОДЮСШ м.Суми) з результатом 47,98с тут був четвертим. Серед молоді вони вибороли відповідно перше та друге місце.

Чоловічий квартет (Олексій СЕРГІЄНКО, Євген ШВЕЦЬЯрослав ДЕМЧЕНКО, Олександр ПОГОРІЛКО) святкував перемогу в естафеті 4х400 м – 3:19.11. Також цей результат був переможним серед молоді.

В естафеті 4х400м серед жінок (молодь) наша четвірка (Вікторія ЛУНІКА, Ірина КОВАЛЬ, Дарина МАСЛЮК, Анна ЦИБУЛЬНІК) виборола 1-е місце – 4:03.50.

Підсумкові протоколи змагань, усю необхідну статистичну інформацію можна переглянути на офіційній сторінці чемпіонату на сайті ФЛАУ

Вітаємо наших переможців і призерів та їх тренерів!