ПІДСУМКИ ЧЕМПІОНАТУ УКРАЇНИ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ та КОМАНДНОГО ЧЕМПІОНАТУ УКРАЇНИ З БІГУ НА 10000 метрів

21 – 23 серпня  у Луцьку на стадіоні “Авангард” відбувся чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих, він був основним етапом відбору на чемпіонат світу, який з 28 вересня по 6 жовтня прийматиме Доха (Катар).

У змаганнях взяли участь 350 легкоатлетів із 26 регіонів України, Узбекистану, Білорусі та Ізраїлю. Сумщину представляли 4 спортсмени – 3 чоловіків та 1 жінка.

Оксана ШКУРАТ (С, ШВСМ м. Суми, тренери – Сердюченко О.О., Фадєєв О.Є.), яка відновилася після травми і повернулася на лідируючі позиції в бар’єрному спринті, виборола 2-е місце в бігу на 100м з бар’єрами – 13.17с.

Ігор МУСІЄНКО (ЗСУ, ШВСМ м. Суми, тренер –  Корнієнко Д.А.) зробив тільки одну результативну спробу у штовханні ядра – 18.16м і посів 3-е місце.

Володимир СУПРУН (С, ШВСМ м. Суми, тренери – Гудим М.П., Гудим С.В.) був шостим на дистанції 200м – 21.86с (у напівфіналі показав час 21.50с); на стометрівці у напівфіналі його час 10.77с, на жаль, у фіналі його було знято за фальшстарт.

Костянтин ОЖІЙОВ (СДЮСШОР ім.В.Голубничого, тренери Гудим М.П., Яценко В.В.) посів 8-е місце у фіналі бігу на 800м1:53.92 (у попередньому забігу він показав час 1:51.40), у бігу на 400м він був 11-м – 49.90с.

У командному заліку команда Сумщини посіла 15-е місце – 255 очок.

На командному чемпіонаті України з бігу на 10000 метрів Сумщину представляли 2 спортсмени: Сергій МАРЧУК з часом 32:00.16 посів 4-е місце, Андрій П’ЯСЕЦЬКИЙ з часом 33:19.43 був дев’ятим.

У командному заліку серед 11-ти регіонів з доробком 90 очок сумчани п’яті.

З детальною інформацією про змагання, повними підсумковими протоколами та офіційними документами можна ознайомитись на офіційній сторінці цих змагань на сайті ФЛАУ.