Підсумки чемпіонату України з легкої атлетики серед юнаків (2002 р.н. та молодші)

18 – 20 червня, після дводенної перерви, стадіон «Зірка» в Кропивницькому  знову прийняв чемпіонат України з легкої атлетики. Цього разу змагалися юнаки та дівчата 2002 р.н. і молодші. 729 учасників з 26 регіонів України, а також гості з Туреччини та Молдови. Серед них 25 юнаків та 13 дівчат із Сумщини, які вибороли 2 перших, 2 других та 2 третіх, а ще 3 четвертих, 3 п’ятих, 1 шосте  і всього 13 місць у шістці кращих. Сумчани з доробком  539 очок посіли 7 місце у командному заліку.

Переможним дублем у метанні диска відзначилися вихованці Білопільської ДЮСШ ім. Ю. Білонога. Віталій ОПАНАСЕНКО (тренер – Лазоркін Р.О.) переміг з резудьтатом 55,55м, Владислав КУКСА (тренер – Корнієнко Ю.В.) виборов друге місце, його результат – 55.17м.

Перемогу також святкував Андрій НЕЧИПОРЕНКО (ОДЮСШ м. Суми, тренери – Корж С.О., Білодід О.Ф.) у бігу на 400м  – 49.45с.

Ще одне друге місце виборов Микола РУЩАК (КЗ ДЮСШ СРР Сум, тренери – Шелест О.П., Шелест Л.Г.) у спортивній ходьбі на 10000 м46:29.06.

Третє місце посіли: Дмитро ТОРГАЧОВ (МДЮСШ “Колос” Сум, тренери – Головченко Т.І., Закіров В.Г.) у бігу на 1500м4:06.86 та Валентина АВРАМЕНКО (ДЮСШ ім.Ю.Білонога, Білопілля, тренер – Лазоркін Р.О.) у метанні диска 37.27м.

Вітаємо чемпіонів, призерів та їх тренерів із успішним стартом, бажаємо вдалих виступів у наступних змаганнях!

З детальною інформацією про змагання, повними підсумковими протоколами та офіційними документами можна ознайомитися на офіційній сторінці цих змагань на сайті ФЛАУ.