Підсумки чемпіонату України зі спортивної ходьби на 20 км

16 червня у Сумах відбувся чемпіонат України зі спортивної ходьби на 20 км, участь в якому взяли 41 скороход із 8 регіонів України та Білорусі.

Сумські спортсмени вибороли 3 медалі: друге місце в Олега СВИСТУНА (МОН, Східний ЦОП, тренери – Мірошниченко О.М., Мірошниченко С.А.) серед молоді чоловіки U231:26:35, третє місце  вибороли Сергій СВІТЛИЧНИЙ (К, ШВСМ Сум, тренери – Шелест О.П., Шелест Л.Г.) серед чоловіків1:24:50 та Юлія БАЛИМ (МОН, Східний ЦОП, тренери – Мірошниченко О.М., Мірошниченко С.А.) серед молоді жінки U23 1:48:31.

У командному заліку наша збірна посіла друге місце (600 очок). Перемогу святкувала Волинська область (930 очок), третє місце у команди Київської області (510 очок).

Після цих змагань було остаточно сформовано склад збірної України для участі в молодіжному чемпіонаті Європи. До нього включені і представники Сумської області Олег Свистун та Юлія Балим.

З детальною інформацією про ці змагання, повними підсумковими протоколами та офіційними документами можна ознайомитись на офіційній сторінці цих змагань на сайті ФЛАУ.