Успіх сумських скороходів на чемпіонаті Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій (ABAF) зі спортивної ходьби

Чемпіонат Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій (ABAF) зі спортивної ходьби, який 20 квітня приймало  грецьке місто Александруполіс, приніс Україні три медалі, дві з них на рахунку вихованців КЗ СРДЮСШ СРР та тренерів – Шелест О.П., Шелест Л.Г.

У віковій категорії U18 Микола Рущак виборов друге місце, подолавши дистанцію 10 км за 44.25,61 хв.

Другим серед юніорів на дистанції 10 км став Ігор Гончаренко, його результат – 44.40 хв.

Аліна Ткач (Східний ЦОП, тренери – Мірошниченко О.М., Мірошниченко С.А.) з результатом  52.06 хв посіла шосте місце на дистанції 10 км серед юніорок.