ПІДСУМКИ ЧЕМПІОНАТУ УКРАЇНИ СЕРЕД ДЮСШ ТА СДЮШОР З ДВОБОРСТВА У ПРИМІЩЕННІ (2004 р.н. та молодші)

15-17 березня в манежі Київської ШВСМ відбувся чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборства у приміщенні (2004 р.н. та мол.). Цього року участь у змаганнях взяла рекордна кількість учасників – 827 юнаків та дівчат змагалися за перемогу в 14 видах двоборства. Сумщину представляли 34 юні легкоатлети (16 юнаків та 18 дівчат) – із ОДЮСШ м. Суми, Конотопської ДЮСШ М.Маміашвілі, КЗ Роменська ДЮСШ ім. Гречаного,  Середино-Будської ДЮСШ, Кролевецької ДЮСШ «Олімп», Охтирської ДЮСШ, Білопільської ДЮСШ ім. Ю. Білонога, ДЮСШ ім.Калнишевського Роменського р-ну.

Найбільш вдало виступив Богдан КАПУСТІН (МОН, КЗ Роменська ДЮСШ ім. Гречаного, тренер Савицька В.В.) – третє місце у двоборстві 60 м з\б + 60 м (9.11+7.54)

За крок до п’ядесталу зупинився Дмитро ВАСЕКІН (МОН, Середино-Будська ДЮСШ, тренер Бичкова Т.), 4-е місце у змаганні юнаків у спортивній ходьбі 3000 м + 1000 м (16.38.17+4.36.11).

П’яте місце у двоборстві 1500 м з\п + 800 м посів Станіслав Дряпко (Кролевецька ДЮСШ «Олімп», тренер Юрченко М.А.) (5.02.47 + 2.21.53).

Шостою у двоборстві 60 м з\б + 400 м серед дівчат  (10.39+1.06..87) була Інна РИБАЛКА (МОН, КЗ Роменська ДЮСШ ім. Гречаного, тренер Савицька В.В.).

У загальнокомандному підсумку команда нашої області  посіла 12-е місце серед 25 регіонів України, які взяли участь у змаганнях.

У командному заліку серед  92 ДЮСШ команда КЗ Роменська ДЮСШ ім. Гречаного посіла 18-е місце, Середино-Будська ДЮСШ – зайняла 32-е місце, Кролевецька ДЮСШ «Олімп» – 45-е., Конотопська ДЮСШ М. Маміашвілі – 50-е, Охтирська ДЮСШ – 58-е, Білопільська ДЮСШ ім. Ю. Білонога – 64-е, ОДЮСШ м. Суми – 80-е.

Вiтаємо наших атлетiв та їх тренерів з успішними стартами! Бажаємо наступних перемог!

З детальною інформацією про змагання можна ознайомитись на офіційній сторінці змагань на сайті ФЛАУ.