Підсумки чемпіонату України з ходьби на 50 км та командного чемпіонату України серед ДЮСШ та СДЮШОР

20-21 жовтня в Івано-Франківську  відбулися традиційні змагання зі спортивної ходьби «Кубок «Вечірній Івано-Франківськ», в рамках яких також відбулися чемпіонати України з ходьби на 50 км та командний серед ДЮСШ та СДЮШОР. Загалом у цих змаганнях взяло участь 148 спортсменів. Окрім українців, були атлети з Сербії, Греції, Білорусі та Молдови.

У Командному чемпіонаті України зі спортивної ходьби серед ДЮСШ та СДЮШОР, XXII Міжнародних змаганнях зі спортивної ходьби “Кубок «Вечірній Івано-Франківськ»” Сумщину представляли 14 спортсменів. У заліку серед ДЮСШ та СДЮСШОР КЗ ДЮСШ СРР  набрала 141 очко і посіла 5 місце серед ДЮСШ,  ОДЮСШ  з 76 заліковими очками зайняла 10 місце. МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого набрала 20 очок і виборола І місце серед СДЮШОР.

У командному заліку з доробком 385 очок Сумська область посіла ІІІ місце.

В особистому заліку  наші земляки здобули 1 перше, 2 друге та 1 третє місце.

Переможцем у спортивній ходьбі на 3 км серед юнаків став Микола РУЩАК (К, КЗ ДЮСШ СРР, тренер – Шелест О.П., Шелест Л.Г.) з результатом – 13:19.

Друге місце здобули: у спортивній ходьбі на 20 км серед чоловіків (молодь) Олег СВИСТУН (К, Східний ЦОП, тренери – Мірошниченко С.А., Мірошниченко О.М.) з результатом – 1:26:37, у спортивній ходьбі на 5 км серед дівчат 2000-2001 р.н.  Аліна ТКАЧ (МОН, ОДЮСШ, тренери – Мірошниченко С.А., Мірошниченко О.М.) з результатом 26:42.

Третє місця зайняла Анастасія ЛУКАШЕВИЧ (МОН, ОДЮСШ, тренери – Мірошниченко С.А., Мірошниченко О.М.) у спортивній ходьбі на 5 км серед дівчат 2000-2001 р.н. з результатом – 27:19.

У чемпіонаті  України з ходьби на 50 км Сумщину представляли 4 чоловіки та 1 жінка.

Людмила ШЕЛЕСТ   (К, КЗ ДЮСШ СРР, тренер – Шелест О.П.) з результатом 4:45:34 виборола ІІ місце серед жінок, Антон КРАВЧЕНКО (К, КЗ ДЮСШ СРР, тренер – Шелест О.П., Шелест Л.Г.) з результатом 4:44:39 посів 3 місце серед молоді, Антон РАДЬКО (С, МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого, тренери – Кривохижа М.М., Кривохижа Т.В.) з результатом  4:04:53 зайняв четверте місце серед чоловіків, Олексій ШЕЛЕСТ (К, КЗ ДЮСШ СРР, тренер – Шелест Л.Г.) з результатом 4:09:53 став п’ятим серед чоловіків.

У командному заліку з доробком 300 очок Сумська область посіла ІІ місце.

З детальною інформацією про змагання, повними підсумковими протоколами та офіційними документами можна ознайомитись на офіційній сторінці цих змагань на сайті ФЛАУ.