Сумчани другі на чемпіонаті України з бігу на 10 км серед дорослих молоді та юніорів

16 вересня в м. Лівів відбувся чемпіонат України з бігу на 10 км серед дорослих молоді та юніорів. Серед 71 учасника з 14 регіонів України та м. Києва були і 8 представників Сумщини.

У командному заліку Сумська область набрала 315 очок і посіла друге місце серед 15 команд, перемогу святкували представники Київської області – 430 очок, треті – спортсмени м. Києва – 289 очок.

В змаганнях у категорії молодь жінки Марія РАДЬКО (К, МДЮСШ ” Колос” Суми, тренери – Головченко Т.І., Біловол Т.Г.) посіла четверте місце38:09хв, Яна НАГОРНА (К, ШВСМ Сум, тренери – Головченко Т.І., Закіров В.Г.) стала пятою38:32хв. Серед жінок ці результати були 10-им та 12-им.

У жінок Юлія ПРОФІС (К, ШВСМ Сум, тренери – Закіров В.Г., Головченко Т.І.) показала п’ятий час35:19хв, Світлана СТАНКО (У, ШВСМ Сум, тренер – Шелест О.П.) була. восьмою37:45хв, Вікторія ФЕРЕНЦ (К, ШВСМ Сум, тренери – Мірошниченко С.А., Мірошниченко О.М.) стала 15-ою39:23хв.

Серед чоловіків Андрій МАРЧУК (К, ШВСМ Сум, тренери – Головченко Т.І., Закіров В.Г., Біловол Т.Г.) показав п’ятий результат – 32:11хв, Андрій П’ЯСЕЦЬКИЙ (К, ШВСМ Сум, тренери – Головченко Т.І., Марчук С.) з результатом 32:25хв зайняв 8-е місце, Олександр КРИЖЕВИЧ (К, ШВСМ Сум, тренери – Головченко Т.І., Закіров В.Г., Біловол Т.Г.) був 19-м33:26хв

Вітаємо наших спортсменів та їх тренерів з успішним стартом, бажаємо вдалих виступів у наступних змаганнях!

З детальною інформацією про змагання, повними підсумковими протоколами та офіційними документами можна ознайомитись на офіційній сторінці цих змагань на сайті ФЛАУ.