Національний рекорд U16 від сумського скорохода

14-15 вересня в м. Харкові на стадіоні “Динамо” відбулися змагання Командного чемпіонату України серед ДЮСШ та СДЮШОР (2003 р.н. та молодші). Серед 575 учасників чемпіонату з усіх регіонів України були і 15 дівчат та 17 юнаків із Сумщини. Вони здобули 1 перше, 1 друге та 4 третіх і всього 15 місць у вісімці кращих. І як результат – 454 очки і 5-е місце в загальнокомандному заліку серед 25 команд.

Головним героєм чемпіонату став сумський скороход РУЩАК Микола (К, КЗ СРДЮСШ, тренери – подружжя Шелест О.П. та Л.Г.), який у перший день змагань встановив новий національний рекорд серед юнаків U16 у спортивній ходьбі на 3000м. Віднині він становить 13:43.96.

Збірна області (Анна СТАВИЦЬКА, Катерина НОВИКОВА, Діана ГОНЧАРЕНКО, Анжеліка РАЧКОВСЬКА) посіла  2-е місце естафеті 100+200+300+400м серед дівчат – 2:27.38хв.

Два третіх місця виборола Лариса Голубовська (МОН, ДЮСШ м.Конотоп, тренер – Мазура Т.В.): у стрибках у довжину – 5,12м та у потрійному стрибку – 11,07м.

Третє місце в метанні диска (1кг) зайняла Валентина АВРАМЕНКО (МОН, ДЮСШ Білопілля, тренер – Лазоркін Р.О.) з результатом 32.92м.

Третім серед восьмиборців став Іван ТАРАСЕНКО (МОН, ДЮСШ В-Писарівського р-ну, тренер Дейкун О.І.)

Вітаємо чемпіонів, призерів та їх тренерів з успішним стартом, бажаємо вдалих виступів у наступних змаганнях!

З детальною інформацією про змагання, повними підсумковими протоколами та офіційними документами можна ознайомитись на офіційній сторінці цих змагань на сайті ФЛАУ.