ПІДСУМКИ КОМАНДНОГО ЧЕМПІОНАТУ УКРАЇНИ СЕРЕД ДОРОСЛИХ ТА МОЛОДІ

25-26 червня в Кропивницькому відбувся один з основних національних стартів літнього легкоатлетичного сезону – командний чемпіонат України серед дорослих та молоді. Всього участь у змаганнях взяли 619 спортсменів, у тому числі і атлети з  Молдови, Туреччини, Ірану та Вірменії. Сумську область представляли 35 учасників.

Чемпіоном на 400-метрівці (сьомий рік поспіль!) став Віталій БУТРИМ (ЗСУ, ШВСМ Суми, тренери – Гудим М.П., Гудим С.В) з результатом – 46,12с.

Чоловіча естафетна команда 4х400м (Олександр ПОГОРІЛКО, Ярослав ДЕМЧЕНКО, Федір САВОСТЬЯН, Михайло ТЮТЮННИКОВ) здобула перемогу з результатом – 3:15.13хвЖіноча команда  (Євгенія МУЧАРОВА, Вікторія ЛУНІКА, Анастасія ШИШНЯК, Анна ЦИБУЛЬНИК) у цьому виді зайняла друге місце    – 3:54.22хв.

Володимир СУПРУН (С, ШВСМ Суми, тренери – Гудим М.П., Сердюченко О.І.,  Гудим С.В.) став бронзовим призером на стометрівці – 10.54с, та в бігу на 200м – 21.10с.

Ще одне третє місце виборов Іван ПОВАЛЯШКО (МОН, ШВСМ Суми, тренер – Корнієнко Д.)  метнувши диск на 55.32м., Дмитро ОЛЕКСЕНКО (МОН, Східний ЦОП) у цьому виді став четвертим, вперше виконавши норматив МСУ.

У цьому році командний залік підраховувався окремо по видам: спринт, витривалість, стрибки та метання.

Найбільш вдало сумчани виступили у спринтіперше місце серед молоді та третє місце серед дорослих, у метаннях як дорослі так і молодь зайняли п’яте місце,у видах витривалості – молодь посіла шосте місце, а дорослі десяте. У стрибках нажаль наші представники участі не брали.

Вітаємо переможців, призерів командного чемпіонату України, їх тренерів та бажаємо успіхів у подальших стартах.

З детальною інформацією про змагання, повними підсумковими протоколами та офіційними документами можна ознайомитись на офіційній сторінці цих змагань на сайті ФЛАУ.