Підсумки чемпіонату України серед юнаків (2001 р.н. та молодше)

14-16 червня в Луцьку на стадіоні “Авангард” відбувся України серед юнаків (2001 р.н. та молодше). У змаганнях взяли участь 686 легкоатлетів із 25 регіонів України, Молдови та Туреччини, в тому числі команда Сумщини у складі 17 юнаків та 14 дівчат.

В особистому заліку наші земляки здобули 2 перших, 1 друге та 2 третіх місця.

Як і на цьогорічному командному чемпіонаті серед юнаків подвійного успіху досяг  Олексій КИРИЛІН (МОН, ОДЮСШ м.Суми, тренер – Бєліков В.П.). Спочатку він переміг у штовханні ядра (5кг) – 18,62м, а ввечері того ж дня впевнено став першим у метанні диска (1,5кг) – 62,63м. Третім тут був Єгор Філенко – 51,06м (МОН, ОДЮСШ м.Суми, тренер – Філенко Г.Т.).

Друге місце з бігу на 200м 25.19  виборола вихованка  обласної ДЮСШ (тренер – Цибульник О.М.) Катерина СТАДНІК.

Третє місце з результатом – 25:21.95хв у спортивній ходьбі на 5000м зайняла вихованка подружжя О.М. і С.А. Мірошниченків (Східний ЦОП) Аліна ТКАЧ

У командному заліку команда Сумщини набрала 621 очко і посіла 5-е місце.

Вітаємо переможців, призерів чемпіонату України, їх тренерів та бажаємо успіхів у наступних стартах.

З детальною інформацією про змагання, повними підсумковими протоколами та офіційними документами можна ознайомитись на офіційній сторінці цих змагань на сайті ФЛАУ.