Підсумки чемпіонату України зі спортивної ходьби на 20 км

16 червня у Сумах відбувся чемпіонат України зі спортивної ходьби на 20 км. Ці змагання мали назвати останніх скороходів, яких делегуватиме Україна на чемпіонат Європи-2018, ними стали  вінничанин Олексій Казанін та волинянка Марія Філюк, які приєдналися до тих атлетів, що відібралися раніше.

Участь у змаганнях взяли 45 учасників з 11 регіонів України та Туреччини. Скороходи Сумщини в командній першості набравши 540 очок зайняли друге місце, поступившись волинянам.

В категорії Молодь жінки Юлія БАЛИМ (Східний ЦОП, тренери – Мірошниченко О.М., Мірошниченко С.А.) виборола перше місце з результатом 1:44:46.

В категорії Молодь чоловіки Олег СВИСТУН (Східний ЦОП, тренери – Мірошниченко О.М., Мірошниченко С.А.) зайняв друге місце з результатом1:25:20.

З детальною інформацією про ці змагання, повними підсумковими протоколами та офіційними документами можна ознайомитись на офіційній сторінці цих змагань на сайті ФЛАУ.

Окрім змагань Чемпіонату України серед дорослих та молоді, на цій же трасі проходили і змагання Відкритого чемпіонату м.Суми зі спортивної ходьби серед юнаків, юніорів, молоді, дорослих та ветеранів на честь дворазового олімпійського чемпіона В.Голубничого.