Успішний старт сумчан на командному чемпіонаті України серед юнаків та дівчат 2001 р.н. та молодших

28-29 травня у Кропивницькому відбувся командний чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2001 р.н. та молодших. У змаганнях взяли участь 696 атлетів із 23 регіонів України та Молдови. Сумщину представляли 22 юнаки та 17 дівчат.

Минулорічний дворазовий переможець Олексій КИРИЛІН (МОН, ОДЮСШ м.Суми, тренер – Бєліков В.П.) і цього разу досяг подвійного успіху. Спочатку він переміг у штовханні ядра (5кг) – 17,46м, а ввечері того ж дня впевнено став першим у метанні диска (1,5кг) – 60,52м. Другим тут був Єгор Філенко – 50,59м (МОН, ОДЮСШ м.Суми, тренер – Філенко Г.Т.), а третім – Максим СІДИЙ – 50,41м (МОН, ОДЮСШ м.Суми, тренер – Бєліков В.П.).

Друге місце з результатом – 23:22.56хв у спортивній ходьбі на 5000м зайняв Микола Рущак (МОН, КЗ СРДЮСШ, тренери – Шелест О.П. та Л.Г.).

У спортивній ходьбі на 3000м вихованка обласної ДЮСШ та подружжя О.М. і С.А. Мірошниченків Аліна ТКАЧ змінила минулорічну бронзу на срібло (14:32.10), ще одна вихованка цього подружжя Анастасія ЛУКАШЕВИЧ, яка спеціалізується на спортивній ходьбі, стала бронзовою призеркою в бігу на 3000м –  10:53.10хв

3-е місце в метанні диска (1кг) – 35,19м посіла Анастасія ІВАНОВА (Білопільська ДЮСШ Ю. Білонога, тренер – Міллер Р.О.).

Олександр КАРПЕНКО (ДЮСШ Охтирського р-ну, тренер Глива Є.М.) став третім у бігу на 100м – 11.27с.

Ще дві бронзові медалі  чемпіонату вибороли вихованці Цибульник О.М. (МОН, ДЮСШ) Катерина СТАДНІК з бігу на 200м серед дівчат – 25.92с та  Вадим ДУНЬ на цій же дистанції серед юнаків – 22.78с.

У командному заліку команда Сумщини набрала 688 очок і посіла 4-е місце. На минулорічному чемпіонаті сумчани  з 433 очками були дев’ятими.

У командному заліку серед 44 ДЮСШ вперше три команди Сумщини потрапили до чільної десятки: команда ОДЮСШ м.Суми зайняла високе 2-е місце (231 очко), ДЮСШ Білопілля– 6-е (120 очок), КЗ СРДЮСШ Суми – 9-е (105 очок), ДЮСШ м.Ромни – 27-е (42 очка), ДЮСШ В-Писарівська – 38-е (16 очок). Серед СДЮСШОР команда МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого посіла 15-е місце.

Вітаємо переможців та призерів чемпіонату, їх тренерів з успішним виступом та бажаємо всім вдалих стартів у Луцьку, а тим, кому поталанить, пробитися до складу збірної України.

З підсумковими протоколами та іншою корисною інформацією можна ознайомитись на офіційній сторінці змагань на сайті ФЛАУ.