VIІ традиційні змагання відкритої особистої Першості Сумського району та Сумської обласної організації ВФСТ «Колос» з легкоатлетичного кросу та спортивної ходьби

19 травня 2018 року в с. Сад, Сумського району пройшли VIІ традиційні змагання відкритої особистої Першості Сумського району та Сумської обласної організації ВФСТ «Колос» з легкоатлетичного кросу та спортивної ходьби. Змагання проходили на території Садівської загальноосвітньої школи. На парад – відкриття  змагань вишукувались спортсмени Недригайлівської  ДЮСШ, Краснопільського району, Охтирської ДЮСШ,  КЛБ СпортКлубу “СКІФ”, клубу «ЯВІР», міської ДЮСШ «Колос» м. Суми, ОДЮСШ м. Суми,  КЗ Сумської районної ДЮСШ, Роменської РДЮСШ ім..Калнишевського, СДЮШОР В. Голубничого, Білопільської ДЮСШ ім. Білонога, Кролевецької ДЮСШ «Олімп», учні загальноосвітніх шкіл Сумського району, ветерани та аматори спорту Сумської області, учні В. Синявіна.

            На старт вийшло 224 учасника, які змагались у спортивній ходьбі та кросовому бігу в дев`яти вікових категоріях: від наймолодших ( 2011 р. н. і молодші) до ветеранів спорту.

            Всі переможці та призери змагань були нагороджені кубками, грамотами та медалями  Сумської районної державної адміністрації та Сумської обласної організації ВФСТ «Колос», а також цінними подарунками. До нагородження юних спортсменів долучилась голова Сумського обласного відділення Національного олімпійського  комітету Олена Петрова.

            Організатори змагань, а саме завідувач сектором молоді та спорту Сумської районної державної адміністрації,  Наталія Шинкаренко вдячна всім хто долучився до підготовки та проведення змагань: Сумській РДА, Сумській обласній організації ВФСТ «Колос», КЗ ОДЮСШ м.Суми, КЗ ДЮСШ Сумської районної ради, Сумському обласному відділенню НОК,  Садівській ЗОШ та вихованцям В. Синявіна.

ПІДСУМКОВІ ПРОТОКОЛИ

Широкий ФОТОЗВІТ про змагання можна переглянути у фотоальбомі Сергія Панченка в соціальній мережі Facebook.