Новий рекорд Сумської області

26-27 квітня в м. Кам’нець – Подільський відбулися Всеукраїнські змагання з метань на честь олімпійських чемпіонів Ф. Мельник та А. Бондарчука. Сумщину представляли 3 спортсмени, і всі піднялися на п’єдестал пошани.

У перший день Іван ПОВАЛЯШКО (МОН, ШВСМ) з результатом 55.62 зайняв ІІ місце у метанні диска (категорія Молодь чоловіки U23 ),  Дмитро ОЛЕКСЕНКО (Східний ЦОП) у цьому виді показав третій результат – 55.62 м.

А найбільш вдалим став виступ Ігоря МУСІЄНКА (МОН, ШВСМ, тренер Д. Корнієнко), який у другий день змагань з новим рекордом області переміг у штовханні ядра серед чоловіків – 20,14 м, вперше у своїй кар’єрі виконавши норматив МСУМК. Цей результат на 34 см кращий від нормативу для участі у Чемпіонаті Європи (19,80).

Вітаємо наших спортсменів та їх тренерів із вдалим виступом і бажаємо нових успіхів у змаганнях!