ПІДСУМКИ ЧЕМПІОНАТУ УКРАЇНИ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ – 2018 у приміщенні (9-11 лютого, м. Суми)

11 лютого в Сумах завершився чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед дорослих та молоді. В 16-й раз чемпіонат проводився в легкоатлетичному манежі Сумського державного університету. Вже вкотре була організована інтернет-трансляція Чемпіонату в режимі реального часу. Інтернет-трансляція “наживо” за участю провідних фахівців легкої атлетики України (у якості коментаторів та експертів) відбувалася на каналі легкої атлетики України у Youtube.com! Крім того, телеканал XSPORT транслював найцікавіші події чемпіонату у власному ефірі.

В урочистій церемонії відкриття Чемпіонату брали участь державний секретар Міністерства молоді та спорту України Олег Немчінов, заступник голови Сумської облдержадміністрації Іван Боршош, Сумський міський голова – Олександр Лисенко, перший заступник голови Сумської обласної ради Анатолій Річкаль, Віце-президент Федерації легкої атлетики України Іван Гешко, ректор Сумського державного університету Анатолій Васильєв, генеральний секретар ФЛАУ Михайло Медведь, начальник управління молоді та спорту Сумської облдержадміністрації Дмитро Лантушенко, голова відділення Національного Олімпійського Комітету України в Сумській області, призерка зимових Олімпійських Ігор у Нагано – Олена Петрова, президент федерації легкої атлетики Сумської області Юрій Бова та інші почесні гості. Більшість з зазначених високих гостей із задоволенням брали участь у нагородженні переможців та призерів Чемпіонату.

У змаганнях взяли участь 460 атлетів .Чемпіонат мав статус основного етапу відбору до складу збірної України на чемпіонат світу з легкої атлетики у приміщенні, який відбудеться 1-4 березня у Бірмінгемі (Велика Британія)В ході триденних змагань було розіграно 26 комплектів нагород, як серед дорослих так і серед молоді, та показано ряд високих результатів.

У командному підсумку атлети Сумщини посіли високе 7-е місце, набравши 570 залікових очок, та випередивши такі традиційно сильні області, як: Житомирська, Вінницька, Миколаївська, Волинська, Запорізька, Одеська та ін. В аналогічному підсумку серед молоді наша команда, набравши 845 очок, зайняла  6-е місце.

Втретє чемпіоном у приміщенні в бігові на 400 м став Віталій БУТРИМ (ЗСУ, ШВСМ Сум) – 47.25, а Ярослав ДЕМЧЕНКО (МОН, ОДЮСШ м.Суми) на цій дистанції став четвертим – 48.40, це новий рекорд області серед юніорів!

Також рекордом області відзначився у штовханні ядра Ігор МУСІЄНКО (ЗСУ, ШВСМ Сум). У другій спробі він штовхнув ядро на 19,04м – це 36 см далі, ніж його минулорічний рекорд, що дозволило йому зайняти друге місце

В бігові на 60м Володимир СУПРУН (С, ШВСМ Сум) з результатом  6.84 зайняв ІІІ місце

Юлія ПРОФІС (С, ШВСМ Сум) стала шостою в бігу на 3000 м – 10:06.44

Квартет (Федір САВОСТЯН, Михайло ТЮТЮННИКОВ, Антон СЛІЗЧЕНКО та Ярослав ДЕМЧЕНКО) в естафеті 4х400 м – 3:19.37 виборов ІІ місце.

В естафеті 4х400м серед жінок наш молодіжний квартет – Євгенія МУЧАРОВА,  Анастасія ТОКАР, Анастасія ШИШНЯК, Анна ЦИБУЛЬНІК,– посів 5-е місце (3:57.61), серед молоді це найкращий результат.

Вітаємо наших переможців і призерів, та їх тренерів! Легкоатлетична Сумщина пишається вами!

Фотозвіт

Підсумкові протоколи змагань, усю необхідну статистичну інформацію, фото та відео (у повному обсязі!) можна переглянути на офіційній сторінці чемпіонату на сайті ФЛАУ, перейшовши за цим посиланням.