Чемпіонат України з легкоатлетичного кросу

21-22 жовтня в м.Суми  відбувся Чемпіонат України з легкої атлетики з кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків та Чемпіонат України серед ДЮСШ, СДЮШОР (крос). Організаторами змагань були Федерація легкої атлетики України та Федерація легкої атлетики Сумської області, які висловлюють подяку за допомогу в підготовці та проведенні змагань керівництву СумДУ, колективам СумДПУ ім. Макаренка, ОДЮСШ, МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого.

В урочистій церемонії відкриття Чемпіонату взяли участь Державний секретар Міністерства молоді та спорту України Немчінов Олег Миколайович, заступник Сумського міського голови Віра Мотречко, проректор Сумського державного університету Олександр Бріжатий, начальник управління молоді та спорту Сумської облдержадміністрації Дмитро Лантушенко, державний тренер з легкої атлетики. Тиртишник В. Г,  головний тренер збірної України з витривалості  Романчук С.І. та інші почесні гості.

IMG_4770

414 легкоатлетів розіграли 15 комплектів нагород. Серед призерів і двоє сумчан: Анастасія  ЛУКАШЕВИЧ з результатом 7,07 зайняла ІІІ місце серед дівчат 2000-2001 р.н., Яна НАГОРНА з результатом 6,48 виборола ІІІ місце на дистанції 2 км серед жінок (молодь).

IMG_4978   IMG_5165

У командному заліку команда Сумщини зайняла 10 місце серед 25 команд. 

Серед команд ДЮСШ ОДЮСШ м.Суми виборола 6 місце, МДЮСШ “Колос” (Сумський р-н) зайняла 10 місце, ДЮСШ м. Охтирки стала чотирнадцятою, ДЮСШ В-Писарівки та ДЮСШ Кролевця розділили 17 місце, ДЮСШ м.Ромни та КЗ СРДЮСШ (м. Суми) зайняли 24 та 25 місце відповідно. .

З підсумковими протоколами змагань, статистичною інформацією та ін. Можна ознайомитись на офіційній сторінці змагань на сайті ФЛАУ.

Розширений фотозвіт День перший

Розширений фотозвіт День другий