ХІ чемпіонат Європи з легкої атлетики серед молоді

З 13 по 16 липня в польському місті Бидгощ на стадіоні імені Здзіслава Кшішковяка проходив 11-й чемпіонат Європи з легкої атлетики серед молоді (до 23 років).

Бидгощ 2017

Команда України, до складу якої ввійшли 50 атлетів, завоювала 3 золоті, 3 срібні і 4 бронзові медалі. В медальному заліку наша команда посіла четверте місце, а в неофіційному командному (перше місце – 8 очок, друге – 7, … восьме – 1 очко) – шосте (86 очок). Чемпіонами стали Владислав Мазур – у стрибках у довжину (8,04м), Альона Шамотіна – в метанні молота (67,46м) та Юлія Левченко – в стрибках у висоту (1,96м). Зазначимо, що Мазур та Левченко здобули перемоги з найкращими результатами європейського сезону серед молоді.

Bydg

Іван ПОВАЛЯШКО (МОН, ОДЮСШ м.Суми, тренер  Корнієнко Д.А.) не зміг подолати кваліфікацію з метання диска. Його найкращий результат у третій спробі – 50,08 м виявився 23-м і до фіналу Іван не потрапив. Прикро, адже в червні він мав значно кращі результати, які давали право участі у фіналі – 56,10м, 55,18м.

Мали ми надію на фінал у чоловічій естафеті 4х100 метрів, де виступав Юрій СТОРОЖ (МОН, тренери – Білодід О.Ф.,  Сліпченко С.О.,  Корж С.О. ) Принаймні за часом наша четвірка у складі Романа Кравцова, Данила Курти, Юрія Сторожа й Олександра Соколова в другому півфіналі показала 4-й час – 39,69с, і ділила 5-6 місця із італійцями в підсумковому рейтингу півфіналів. Та незабаром нашу команду дискваліфікували через порушення правила – передачу естафетної палички за межами коридору.

З повними результатами, відео та фото змагань можна ознайомитися на офіційному сайті чемпіонату:

www.european-athletics.org/competitions/european-athletics-u23-championships/2017/schedules-results/