Сумські ветерани – четверті на чемпіонаті України з бігу та спортивної ходьби на 10 км

13-14 травня на території Національного комплексу «Експоцентр» у Києві відбувся чемпіонат України серед ветеранів з бігу на 10 км та спортивної ходьби на 10 км. В ньому прийняли участь 65 чоловіків та 12 жінок із 16 регіонів України. Були серед них і 5 представників Сумщини. Найуспішніше серед них виступила Тетяна КРИВОХИЖА, яка перемогла у віковій категорії 60+  і посіла друге місце у загальному рейтингу WMA – 88,58. В спортивній ходьбі на 10 км вона показала час – 58:28.00хв.

В бігу на 10 км серед чоловіків найвдалішим серед чотирьох наших представників був виступ Семена ШУЛЬГИ, який у загальному рейтингу WMA (83,44) став четвертим. У віковій категорій 60+ він показав найкращий час – 40:02.85хв.Veterany_10k

Михайло СИЗОН з часом – 36:18.40хв зайняв друге місце у віковій категорії 45+ (13-й в рейтингу WMA – 79,42). Василь СТЕПАНЕНКО в цій же віковій категорії з результатом – 40:02.85хв. став 5-м (31-й в рейтингу WMA – 79,42).

Геннадій ОСТРОВСЬКИЙ у віковій категорії 50+ посів 4-е місце (44-й в рейтингу WMA – 66,51), показавши час – 45:10.88хв.

У загальнокомандному заліку збірна Сумської області посіла четверте місце – 390,91 очка.

Вітаємо наших ветеранів з успішним стартом та бажаємо їм спортивного довголіття!

З повними підсумковими протоколами можна ознайомитись на офіційному сайті змагань: