Сумчани на чемпіонаті  ФСТ “Динамо” України з кросу

 

13 квітня в Харкові пройшов чемпіонат Громадської організації “Фізкультурно-спортивне товариство “Динамо”України” з легкої атлетики (кросу) за програмою комплексних змагань”Динаміада-2017″ серед збірних команд територіальних організацій Товариства та вперше чемпіонат Громадської організації «Фізкультурно-спортивне товариство «Динамо» України» з легкої атлетики (кросу) серед збірних команд вищих навчальних закладів МВС та інших центральних органів виконавчої влади, діяльність яких спрямовує та координує Міністр внутрішніх справ України.

У змаганнях взяли участь 83 спортсмени серед збірних команд територіальних організацій Товариства, 44 спортсмени серед збірних команд вищих навчальних закладів МВС та інших центральних органів виконавчої влади.

Були серед них і сумські динамівці. Маріанна ГОНЧАРОВА в кросі 1 км серед жінок в першому забігові з результатом 3:35 посіла друге місце. В підсумку цей час виявився 10-м. Також друге місце в своєму забігові на 1 км посів Дмитро ЛІФІНЦЕВ – 3:00. Це 13-й час. В кросі на 3 км серед чоловіків також 13-е місце з часом -10:08 посів Дмитро БОЙКО. А Петро ШУКАЛОВИЧ в кросі на 5 км став 12-м (17:05).

З повними підсумковими протоколами та офіційними документами можна ознайомитись на  на сайті ФЛАУ цим посиланням.