ІІ Всеукраїнські змагання з легкоатлетичного кросу присвячені пам’яті В.Куца

11 квітня в селі Олексине Тростянецького району Сумської області відбулись ІІ Всеукраїнські змагання з легкоатлетичного кросу, присвячені пам’яті дворазового олімпійського чемпіона Володимира Куца.

IMG_6748

Організаторами заходу виступили федерація легкої атлетики Сумської області, Тростянецька райдержадміністрація, Сумська обласна ДЮСШ, Сумське обласне відділення НОК України та управління молоді та спорту Сумської ОДА. Крім того, даний захід підтримали й інші приватні особи.

Змагання відкривали заступник голови Сумської облдержадміністрації Ірина Купрейчик, голова Тростянецької райдержадміністрації Дмитро Назаренко, міський голова м.Тростянець Юрій Бова, голова Білківської сільської ради Сергій Пономаренко, голова Сумського обласного відділення НОК України Олена Петрова, начальник управління молоді та спорту Сумської облдержадміністрації Дмитро Лантушенко та президент федерації легкої атлетики Сумської області Володимир Підлісний. Були присутні на заході й інші поважні гості.

 IMG_6756

Вже другий рік поспіль місцем проведення даних змагань було обране рідне село прославленого стаєра В.Куца. Більше того, бігову трасу було прокладено вздовж вулиці, яка названа на його честь, і учасники мали змогу випробувати власні сили безпосередньо поруч із батьківською хатою В.Куца.

IMG_6780

Приємно відзначити, що серед учасників були й відомі і титуловані діючі атлети та спортсмени, що продовжують активні зайняття спортом після закінчення професійної кар’єри.

IMG_6761

Загалом, участь в змаганнях взяли близько 300 спортсменів із Запорізької, Київської, Луганської, Кіровоградської областей, а також спортсмени з міст і районів Сумської області, які на складній трасі виявляли найсильніших і найвитриваліших у шести вікових категоріях серед чоловіків та жінок.

IMG_6978

До речі, саме на цій трасі 21-22 жовтня поточного року, відбудуться змагання Чемпіонату України з легкоатлетичного кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків, а також Чемпіонату України з легкоатлетичного кросу серед учнів ДЮСШ та СДЮСШОР.

З підсумковими протоколами змагань можна ознайомитись тут:

ПІДСУМКОВІ ПРОТОКОЛИ ЗМАГАНЬ.pdf (372 downloads)

А ми закцентуємо увагу на головних дисциплінах дня, так званих «мейн евентах», де розігрувалися грошові нагороди: 6км для чоловіків та 4 км для жінок.

Серед чоловіків (6 км) призові місця розподілилися наступним чином:

1 місце: Чеперис Олександр Сумська обл. – 19:20.0

2 місце: Тельнов Костянтин Сумська обл. – 19:24.5

3 місце: Івах Віталій  Сумська обл. – 19:44.0

Серед жінок в абсолютному заліку (4 км) призову трійку склали:

1 місце Осьмачко Вікторія Кіровоградська обл. – 14:46.5

2 місце: Нагорна Яна Сумська обл. – 14:58.9

3 місце: Волошиненко Анастасія Київська обл. – 15:49.5

 IMG_7143

Приємно відзначити, що за підтримки місцевої влади організаторам вдалося забезпечити всіх учасників з інших областей безкоштовним розміщенням у готелях м. Тростянець (9 км від місця проведення змагань), а також організувати зустріч на вокзалі та перевезення автотранспортом від місць проживання до с.Олексине.

Переможці та призери у всіх дисциплінах програми отримали грамоти, медалі, пам’ятні фігурки (за 1 місце), а також подарунки від організаторів та спонсорів змагань.

Федерація легкої атлетики Сумської області висловлює велику подяку всім друзям і партнерам, хто долучився до організації і проведення змагань! Ви вкотре доводите, що Сумщина небайдужа до спорту, вміє організовувати яскраві змагання, які стають справжніми спортивними святами, і гостинно зустрічати гостей!

Окрему подяку висловлюємо місцевим працівникам сфер фізичної культури, освіти, культури та соціального захисту! Ви виконали надзвичайно великий об’єм робіт за для нашого спільного успіху!

Широкий фото звіт про змагання можна переглянути у фотоальбомі в соціальній мережі Facebook.