Запрошуємо на ІІ всеукраїнські змагання з легкоатлетичного кросу пам’яті Володимира Куца!

Афіша Крос Куца 2017

 

РЕГЛАМЕНТ.pdf (188 downloads)

 

ПРОГРАМКА.pdf (189 downloads)

 

Афіша (оригінальний розмір).jpg (113 downloads)

 

 

 

 

 

 

Шановні друзі, спортсмени, любителі бігу та активного відпочинку!

Запрошуємо вас взяти участь у ІІ Всеукрвїнських змаганнях з легкоатлетичного кросу присвячених пам’яті дворазового олімпійського чемпіона Володимира Куца!

Володимир Петрович Куц – видатний легкоатлет, заслужений майстер спорту СРСР, заслужений тренер СРСР. На XVI Олімпійських іграх у Мельбурні (1956 р.) завоював дві золоті медалі на дистанціях 5000 м і 10000 м. У 1956 і 1957 роках був визнаний найкращим спортсменом світу.

Змагання відбудуться 11 квітня 2017 року в селі Олексине Тростянецького району Сумської області – на батьківщині уславленого стаєра, поруч із його батьківською хатою і меморіальною дошкою. День приїзду – 10 квітня.

ДОТОРКНІТЬСЯ ДО ІСТОРІЇ ОЛІМПІЙСЬКИХ ЗВИТЯГ СУМЩИНИ!

Для іногородніх учасників організатори пропонують безкоштовне розміщення у готелях м. Тростянець (9 км від місця проведення змагань).

Для провідних стаєрів і кросменів України організатори готові розглянути індивідуальні умови приїзду, перебування та участі в змаганнях!

Переможці та призери отримають грамоти, медалі, а також подарунки і спеціальні призи від організаторів, партнерів та спонсорів змагань.

Учасники, які показали кращі результати на дистанції 4 км серед жінок та 6 км серед чоловіків (незалежно від віку учасників) нагороджуються спеціальними грошовими призами:
1-й результат – 3000 грн.; 2-й результат – 2000 грн.; 3-й результат – 1000 грн.

Бігову трасу прокладено вздовж вулиці, яка названа на честь В.Куца, містить підйоми, спуски та важкі піщані відрізки. Основна частина траси має ґрунтове покриття. Ця ж траса буде використовуватись і під час цьогорічного чемпіонату України з кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків, чемпіонату України з кросу серед ДЮСШ та СДЮШОР, які прийматиме село Олексине 21-22 жовтня.

Для учасників заходу в день приїзду заплановані екскурсія по м.Тростянець, ознайомлення з історико-культурною спадщиною міста, сучасними об’єктами культури та спорту, масштабними заходами, які нині проводяться у місті. Ну і, звичайно ж, історичний екскурс про спортивний та життєвий шлях Володимира Куца.

Більше інформації дізнавайтесь в регламенті змагань: РЕГЛАМЕНТ.pdf (188 downloads) .

Програма змагань

Юнаки та дівчата 2004 р.н. та молодше – 500 м

Юнаки та дівчата 2002-2003 р.н. – 1 км

Юнаки та дівчата 2000-2001 р.н. – 1 км

Юніори та юніорки – 4 км

Жінки – 4 км

Чоловіки – 6 км

Чоловіки ветерани (спортсмени, яким на момент старту виповнилося 35 років і більше) – 4 км

Жінки ветерани (спортсменки, яким на момент старту виповнилося 35 років і більше) – 4 км

До залізничної станції с.Олексине прямують поїзди приміського сполучення. Отже, дістатися до місця події можна без зайвих проблем та витрат як з м.Суми, так і з м.Тростянець.

Телефон для довідок: 066 119 46 51 (Сердюченко Олексій Олександрович)

Очікувана кількість учасників: близько 300 осіб.

Урочистий парад відкриття об 11:20 (біля клубу культури по вулиці Куца)

Початок змагань о 12:00.

Нагородження переможців та призерів, закриття змагань близько 15:00.