Кубок України з легкої атлетики у приміщенні

11 лютого в Києві, за тиждень до чемпіонату України у приміщенні в Сумах, традиційно відбулися змагання Кубку України з легкої атлетики у приміщенні. Серед 318 учасників було і четверо представників Сумщини.

Віталій БУТРИМ (ЗСУ, ШВСМ Сум) легко переміг у фінальному забігу на 400 м. Його час 49.19с, що на 0.41с краще ніж у другого призера  Д.Нечипоренка.

За гострої конкуренції у фінальному забігу на 60 м Володимир СУПРУН (С, ШВСМ Сум) разом із Сергієм Смеликом показав найкращий час – 6,5с за ручним секундоміром. І лише фотофініш визнав перемогу Сергія над Володимиром.

Костянтин ОЖІЙОВ(С, СДЮСШОР В.Голубничого) посів четверте місце у забігу на 1500 м4:07.4h.

Маріанна ГОНЧАРОВА(С, СДЮСШОР В.Голубничого) була п’ятою у спортивній ходьбі на 50000 м – 23:48.06.

Більш цікавим має бути наступного тижнячемпіонат України у приміщенні, який відбудеться у Сумах 17-19 лютого. За результатами цих змагань буде сформовано склад збірної України для участі в чемпіонаті Європи у приміщенні (3-5 березня, Белград).

Бажаємо нашим спортсменам успішних стартів!

З повними результатами змагань можна ознайомитися на офіційному сайті ФЛАУ.