7-й Київський міжнародний марафон – «WizzAir Kyiv City Marathon 2016»

У неділю 09 жовтня у столиці України відбувся 7-й Київський міжнародний марафон.

В дощ зі шквальним вітром понад 6600 спортсменів та любителів з 50 країн світу вийшли у неділю на старти своїх дистанцій. В програмі змагань серед чоловіків та жінок – марафон (42,195 км), напівмарафон (21,097 км), 10 км,5 км, естафета та дітей -1000м, 500 м. 100м). В день заходу будо задіяно 603 волонтери,  341 маршала на трасі. Медичний супровід складався з 22 реанімаційних бригад, 40 волонтерів Червоного Хреста, 6 медичних бригад MotoHelp та 16 волонтерів Мальтійського Хреста. На трасі маршруту організатори розмістили 13 пунктів гідратації.Вдало виступили в цих змаганнях наші земляки.

марафон

В головному забігу минулорічний переможець цього марафону 32-річний ультра марафонець охтирчанин Євген ГЛИВА показав третій час2:33:18. А переміг тут Олег Лещишин.

У жінок загальне 5-е місце (1-е в віковій категорії 40-49) зайняла 44-річна Людмила ШЕЛЕСТ  – 3:16:57.9.

Напівмарафонську дистанцію виграв представник Сумщини Сергій МАРЧУК (на фото). Його результат – 1:14:31.0, що на 2,5 хвилини краще другого призера Олександра Світенкова із Білорусі. Тиждень тому Марчук став  переможцем Білоцерківського марафону, який має статус чемпіонату України.

Untitled-1

Вітаємо Сергія, Євгена та Людмилу із вдалими виступами та бажаємо перемог в подальших стартах.

З детальною інформацією про змагання та повними підсумковими протоколами можна ознайомитись на офіційній сторінці цих змагань на сайті http://kyivmarathon.org/