Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з легкої атлетики (1999 р.н. та молодші)

26-27 вересня у м.Кропивницький (колишній Кіровоград) на стадіоні “Зірка”  відбувся чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮСШОР (юнаки 1999р.н. та молодше). В ньому взяли участь 607 юних легкоатлетів. Команда Сумської області була представлена 12-ма юнаками та 9–ма дівчатами із 6 спортивних закладів.

В бігові на 400м підтвердив свій статус цьогорічний чемпіон України в цій віковій категорії Ярослав ДЕМЧЕНКО (МОН, ОДЮСШ) –50.53с. У другого призера він виграв цілу секунду! В бігові на 200м Ярослав посів 4-те місце – 23.11с.

Дворазовий переможець особистого і командного чемпіонатів України-2016 серед юнаків 2001 р.н. та молодше Олексій КИРИЛІН (МОН, ОДЮСШ) цього разу серед атлетів, старших від нього на 2 роки, в метанні диска (1,5 кг) був другим – 58,13м. Це новий рекорд області серед юнаків! Підтримав його партнер по групі Євген МАКСИМЕНКО (МОН, ОДЮСШ), який тут посів 3-тє місце з особистим рекордом – 49,25м. В змаганнях зі штовхання ядра (5кг) хлопці посіли 6-те (15,28м) та 8-ме (14,85м) місця, відповідно.

Третій призер особистого чемпіонату України-2016 з бігу на 400м Евгенія МУЧАРОВА (МОН, ДЮСШ м.Охтирка) на цих змаганнях стала другою – 58.28с. В бігові на 200м Євгенія посіла 4-те місце – 26.12с.

5-ою в метанні диска (1кг) серед дівчат стала Анастасія ІВАНОВА (МОН, Білопільска ДЮСШ Ю.Білонога) з результатом – 31,20м.

6-те місце зайняв Максим СІДИЙ (МОН,ОДЮСШ) в метанні диска (41,03м).

6-те місце з бігу на 200м та 7-ме місце на 100м посіла Дарина МАСЛЮК (МОН, ДЮСШ м.Охтирка) з результатами 26.25с. та 12.72с., відповідно. 7-мі місця також посіли: Аліна ТКАЧ (МОН, ОДЮСШ) в спортивній ходьбі на 3000м (15:58.49хв.) та Юлія БУЛИУХ (МОН, Білопільска ДЮСШ Ю.Білонога) – в метанні диска (30.52м).

8-ме місце завоювали Максим РЕВЕРА (МОН, СДЮСШОР В.Голубничого) з бігу на 100м (11.55с.), Андрій ВОЛИНЕЦЬ (МОН, ОДЮСШ) – з бігу на 200м (23.37с.) та Євген МАКСИМЕНКО (МОН, ОДЮСШ) – в штовханні ядра (14,85м).

В командному заліку серед 48 ДЮСШ команда Обласної ДЮСШ поділила високе 3-4-те місце з Харківською ДЮСШ «ХТЗ»( обидві команди набрали однакову кількість очок – 173), ДЮСШ м.Охтирка посітла16-те місце (92 очки), Білопільска ДЮСШ Ю.Білонога – 36-те (38 очок), МДЮСШ “Колос” Суми – 38-ме (36 очок), Конотопська ДЮСШ М. Маміашвілі – 43-тє (15 очок). В минулому році краща із ДЮСШ Сумщини – ОДЮСШ була 13-ю. Вражаючий прогрес!

Серед 15 СДЮСШОР МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого посіла 15-те місце (17 очок).

Вітаємо наших призерів та їх тренерів! Бажаємо міцного здоров’я та подальшого вдосконалення спортивної майстерності!

З детальною інформацією про ці змагання, повними підсумковими протоколами та фото звітом можна ознайомитись на їх офіційній сторінці на сайті ФЛАУ за цим посиланням.