«Деканейшн-2016»: українці треті (DécaNation 2016)

13 вересня в Марселі (Франція) на відомому стадіоні Велодром у дванадцяте Французькою федерацією легкої атлетики було організовано міжнародні командні легкоатлетичні змагання DecaNation. В програмі, як завжди, були представлені по 10 жіночих та чоловічих дисциплін і 1- змішана 4×400 м. Крім того, спортивні змагання інвалідів на візках.

Цього року командами-учасницями були Франція, NACAC (Америка), Китай, Україна, Японія та змішана міжнародна команда. В складах команд багато відомих спортсменів. В команді Америки – олімпійський чемпіон Райан Кроузер, знаменитий  спринтер Асафа Пауелл, в команді Франції – шість призерів Олімпійських ігор в Ріо.

Перемогла команда Франції, набравши 115 очок, другою стала команда Америки – 109, а третьою – України- 102 очка. Українська команда приймала участь у цих змаганнях всьоме і досягла найвищого місця. До цього кращими були четверті місця у двох попередніх роках.

Легкоатлети України здобули 3- перших, 5 – других і 2- третіх місць. Переможцями стали:Микита Нестеренко – в метанні диска (60,67 м), Оксана Окунєва – в стрибках у висоту (1,88 м) та Олеся Повх – в бігу на 100 м (11.55 сек.).

Рекордсмен України сумчанин Віталій БУТРИМ фінішував третім в бігу на 400 м (46.92), а уродженка Сум Анна ПЛОТІЦИНА була другою в бігу на 100 м з барєрами (13.08).

З детальною інформацією про цізмагання та повними підсумковими протоколами, можна ознайомитись на офіційній сторінці цих змагань.