Командний чемпіонат України серед дорослих та молоді

VTEM Carousel

22-24 липня в м.Кропивницький (у минулому – Кіровоград) на стадіоні “Зірка” пройшов  Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді. В змаганнях взяли участь 359 легкоатлетів із усіх регіонів України, а також атлети Грузії, Молдови та Камеруну. Вдало виступила команда Сумщини, яка виступаючи у неповному складі, посіла серед дорослих 12-те місце (660 очок), а серед молоді – 7-е (667 очок). В активі сумчан 5 перемог та 3 других місця.

Володимир СУПРУН (С, ШВСМ) здійснив переможний дубль у чоловічому короткому спринті. Спочатку він впевнено переміг у фіналі з бігу на 100 м10.35, а другого дня так само впевнено виборов золото і на 200-метрівці з результатом 20.96.

Поступово відновлюється після травми Вікторія КАЩЕЄВА (П’ЯТАЧЕНКО) (Донецька-Сумська обл., С, ШВСМ), яка виграла фінальний забіг на 100 м – 11.87. Другого дня Вікторія стала кращою на двухсотметрівці – 24.26.

В бігові на 400 м з/б перемогу здобула Марія МИКОЛЕНКО (Чернігівська –Сумська обл., С, ОШВСМ) – 1:00.60.

Наш чоловічий квартет 4х100м, який був представлений цього разу молодіжним складом: Юрій СТОРОЖ, Михайло ТЮТЮННИКОВ, Олексій ПОЗДНЯКОВ та Володимир СУПРУН, за непростих обставин (Юрію Сторожу довелося бігти естафету, маючи проблеми із задньою поверхнею стегна) зумів вибороти срібні нагороди з результатом 41.62.

Срібного дубля вдалося досягнути Ігорю МУСІЄНКУ (МОН, ОДЮСШ). Спочатку він став другим у метанні диска – 54,11м, а через 2 години зайняв друге місце у штовханні ядра – 17,81м, лише 8 см поступившись переможцю – Миколі Багачу із Київської області.

В бігові на 400 м Олексій ПОЗДНЯКОВ (Чернігівська –Сумська обл., С, ОДЮСШ) зайняв 4-те місце (48.12), а Михайло ТЮТЮННИКОВ (МОН, ОДЮСШ) – 5-те (48.42). Також 4-те місце в потрійному стрибку посіла Анна КРАСУЦЬКА(Сумська – Чернігівська обл., С, ШВСМ) –13,06м.

Вітаємо переможців та призерів командного чемпіонату України, а також їх тренерів! Бажаємо приємного відпочину та вдалого відновлення після напруженого літнього сезону 2016 і, звичайно ж, успішних стартів у наступному сезоні!

З детальною інформацією про змагання, повними підсумковими протоколами та офіційними документами можна ознайомитись на офіційній сторінці цих змагань на сайті ФЛАУ.