Оксана Шкурат виконала олімпійський норматив!

Радісна новина надійшла з Мінську. 05 липня на змаганнях Республіканського легкоатлетичного турніру, які відбулись на стадіоні РЦОП, м.Мінськ (Білорусь), вихованка СДЮСШОР В.Голубничого і родини тренерів Сердюченків Оксана Шкурат виконала олімпійський норматив на 100 м з/б і, разом з тим, вперше в житті показала результат, який відповідає нормативу “Майстра спорту України міжнародного класу”. Стометрівку з бар’єрами Оксана подолала за 12.96, що дозволило їй впевнено перемогти у змаганнях. До речі, цей результат відтепер є новим рекордом області. Попередній рекорд також належав Оксані (13.22) і був показаний у Києві 24 червня 2016 року.

З підсумковими протоколами змагань можна ознайомитись за цим посиланням.

Untitled-2

Нгагадаємо що 16 червня на відбірковому чемпіонаті України, який відбувся у Луцьку, Оксана Шкурат фінішувала третьою. Отже, спортсменка виконала умови відбору до участі в Ріо 2016, і таким чином приєдналася до групи олімпійців-легкоатлетів від Сумщини – Віталія Бутрима (400м) та Інни Кашиної (спортивна ходьба 20км).

Untitled-4

Вітаємо Оксану та її тренерів і родину з вагомим здобутком і високим результатом! Бажаємо розвинути успіх і гідно представити Україну на Олімпійстких Іграх 2016.

Змагання з легкої атлетики на Олімпіаді 2016 розпочнуться 12 серпня.