ПІДСУМКИ КОМАНДНОГО ЧЕМПІОНАТУ УКРАЇНИ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ СЕРЕД ЮНІОРІВ

7-8 червня в Кіровограді на стадіоні «Зірка» відбувся командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів. Він є одним з етапів відбору на юніорський чемпіонат світу (19-24 липня, Бидгощ, Польща).

В числі мисливців за путівками були і 14 представників Сумщини. Виконати ж норматив на юніорський світовий форум вдалося двом нашим представникам спортивної ходьби Юлії БАЛИМ та Олегу СВИСТУНУ. Команда Сумщини в цілому виступила вдало: 2 перших, 2 других та 4 третіх місця, і як результат, у підсумку 8-ме загальнокомандне місце.

1-е місце виборов Іван ПОВАЛЯШКО (МОН, ОДЮСШ м.Суми) в метанні диска з результатом – 52.29м та  жіноча команда в естафеті 4х100 м у складі: Вікторія ЛУНІКА, Анна ЦИБУЛЬНИК, Анастасія ШИШНЯК (всі троє дівчат представляють МОН, ОДЮСШ м.Суми), МАСЛЮК Дарина (МОН, Охтирська ДЮСШ) – 48.65с.

2-е місце посів Ярослав ДЕМЧЕНКО (МОН, ОДЮСШ м.Суми) в бігові на 400 – 50.35 та вже згадувана Юлія БАЛИМ (МОН, ОДЮСШ м.Суми) –в спортивній ходьбі на 10 км 50:12.34. Третьою тут була Ксенія БЄЛОВА (С, МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого) з результатом – 51:53.59.

3-ті місця також здобули Олег СВИСТУН (МОН, ОДЮСШ м.Суми ) в спортивній ходьбі на 10 км з кращим особистим результатом сезону –  43:59.42, Андрій ГУБАРЕНКО (С, МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого) в десятиборстві – 5220 очок та Олександра ЛЕЩЕНКО (МОН, ОДЮСШ м.Суми) у штовханні ядра 4 кг з результатом 10.59 м.

Вітаємо Юлії БАЛИМ та Олега СВИСТУНА (тренери – Мірошниченко С.А., Мірошніченко О.М.) з виконанням нормативу на світову першість, призерів чемпіонату та їх тренерів із вдалим виступом та бажаємо успішних наступних стартів у цьому сезоні, вирішальним з яких буде чемпіонат України серед юніорів (01-03 липня, м.Кіровоград)!

З детальною інформацією про змагання, повними підсумковими протоколами та офіційними документами можна ознайомитись на офіційній сторінці цих змагань на сайті ФЛАУ.