ПІДСУМКИ ЧЕМПІОНАТУ УКРАЇНИ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ СЕРЕД ЮНАКІВ 1999 Р.Н. ТА МОЛОДШИХ

28-29 травня в Кіровограді відбувся командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 1999 р.н. та молодших. Це були перші комплексні змагання літнього сезону для представників цієї вікової групи. В них взяли участь 623 юнаків та дівчат з усіх регіонів України, в тому числі 17 – із Сумщини. 22 спортсменам вдалося виконати нормативи для участі в юнацькому чемпіонаті Європи (Тбілісі, 14-17 липня).

Найбільшого успіху серед наших земляків досягнув Ярослав ДЕМЧЕНКО (ОДЮСШ м.Суми), який здобув 2 перемоги. Спочатку в перший день змагань Ярослав став переможцем з бігу на 400 м – 49.52с, а на другий день був у складі команди Сумської області разом з одноклубниками Андрієм ВОЛИНЦЕМ, Максимом РИВЕРОЮ та Владиславом ШЕРСТЮКОМ, яка перемогла в естафеті 100+200+300+400 м  з результатом 2:01.36.

Крім того, відзначаємо, що на цих змаганнях Ярослав Демченко встановив новий рекорд області з бігу на 400м для юнацької вікової групи (U18), а також виконав норматив для участі в юнацькому чемпіонаті Європи. Принагідно вітаємо і самого Ярослава, і його тренера Бондаренка Євгена Михайловича з цим досягненням! Бажаємо гідно представити Україну і Сумщину на європейській першості та встановити нові особисті досягнення!

Олексій КИРИЛІН (ОДЮСШ м.Суми) впевнено переміг у змаганнях з метання диска 51,20 м, перевершивши результат срібного призера майже на 6 м.

Команда Сумської області (Дарина КОСЕНКО, Дарина МАСЛЮК, Вікторія ЛУНІКА, Анна ЦИБУЛЬНИК) посіла 3-е місце в естафеті 100+200+300+400 м серед дівчат з результатом – 2:17.42.

В командному заліку команда Сумщини посіла 10-е місце, а в заліку серед ДЮСШ команда Сумської ОДЮСШ зайняла 3-е місце (187 очок), а Охтирської ДЮСШ17-е (51 очко).

Вітаємо переможців і призерів змагань та їх тренерів з вдалим виступом і бажаємо розвинути успіх на чемпіонаті України з легкої атлетики, який відбудеться 28-30 червня в м.Кіровоград!

З детальною інформацією про змагання, повними підсумковими протоколами та офіційними документами можна ознайомитись на офіційній сторінці цих змагань на сайті ФЛАУ.