Чемпіонат України з гірського бігу (вгору-вниз)

22 травня у смт. Славське (Львівська область) відбувся чемпіонат України з гірського бігу (вгору-вниз). Змагання були відбірковими до чемпіонату Європи з гірського бігу, що пройде 02 липня у італійському містечку Арко. Путівки на європейську першість на крутих схилах гори Погар виборювали легкоатлети 8 областей. На трасі, яка була прокладена 2-кілометровим колом, змагалися і 8 представників Сумщини.

Чемпіонкою України серед молоді в бігу на 8 км стала Яна НАГОРНА (К, ШВСМ Суми) 48:57. Другою тут стала Юлія НАЗАРЕНКО(К, МДЮСШ ” Колос” Суми) – 54:50.

В залік категорії жінок Я.НАГОРНА посіла друге місце, Ю.НАЗАРЕНКО – шосте, а четвертою тут була Ірина БОЙКО (К) – 52:26.

Срібним призером серед молоді в бігові на 12 км став Віталій ІВАХ (К, МДЮСШ “Колос” Суми) – 59:59, четверте місце посів Олександр КРИЖЕВИЧ (К, МДЮСШ ” Колос” Суми) – 1:04:25. Інші представники Сумщини – Ігор ПАНЧЕНКО, Максим СУШКОВ та Максим САМСОНОВ посіли 6-е, 7-е та 8-е місця, відповідно.

В залік категорії чоловіків В.ІВАХ, О.КРИЖЕВИЧ, І.ПАНЧЕНКО, М.СУШКОВ та М.САМСОНОВ зайняли, відповідно, 5-е, 9-е, 12-е, 13-е та 14-е місця.

У командній першості команда Сумщини посіла друге місце240 очок, а тріумфувала тут збірна команда Львівської області – 330 очок.

Вітаємо Яну, Віталія, Юлію та їх тренерів із вдалим виступом і бажаємо успіхів у подальших змаганнях.

Повні результати чемпіонату України дивіться за ЦИМ посиланням