Відкриті обласні змагання з легкоатетичного кросу і спортивної ходьби присвячені пам’яті ЗТУ В.Синявіна

19 травня 2016 року в с.Сад Сумського району відбулись V традиційні змагання відкритої особистої першості Сумського району та Сумської обласної організації ВФСТ «Колос» зі спортивної ходьби та легкоатлетичного кросу, присвячені пам’яті Заслуженого тренера України В.Синявіна. Змагання проходили на території Садівської загальноосвітньої школи. Участь в змаганнях взяли представники С-Будської ДЮСШ, Краснопільського району ,Охтирської ДЮСШ , КЛБ «ЯВІР», міської ДЮСШ «Колос» м.Суми, ОДЮСШ м.Суми,  КЗ СР ДЮСШ, КЗ СОР ОДЮСШ «Регіональний центр зимових видів спорту», СДЮСШОР В.Голубничого, учні загальноосвітніх шкіл Сумського району, ветерани та аматори спорту Сумської області, учні В. Синявіна.

На старт вийшли 210 учасників, які змагались  серед п’яти юнацьких вікових категоріях, а також серед юніорів ,чоловіків , жінок та ветеранів.

Першими на старт вийшли наймолодші спортсмени – дівчатка та хлопчики 2007р.н. та молодші: переможцями стали  у змаганнях зі спортивної ходьби на дистанції 500м. – Радченко Вікторія( КЗ СР ДЮСШ) та Шевченко Вадим (ОДЮСШ), з бігу на 500м у цій же віковій групі – Шумило Іван (Косівщінська ЗОШ) та Кравченко Жанна (КЗ СР ДЮСШ). Наймолодший  учасник змагань  Клімашевський Гліб (2009р.н.) син вихованки В.Синявіна  МС Клімашевської Наталії.

У віковій групі 2005-2006 року народження переможцями стали: у спортивній ходьбі на дистанції 500м – Богуца Юлія(С-Будська ДЮСШ),а в бігу на 500м – Дробний Роман (КЗ СР ДЮСШ) та Дрижова Христина (КЗ СР ДЮСШ).

Вікова група 2003-2004р.н. змагалась у спортивній ходьбі на дистанції 1000м., переможці: Зікунова Софія та Васекін Дмитро ( С-Будська ДЮСШ),а в бігу на дистанції 500м. у цій віковій групі перемогу святкували Стоян Вероніка (МДЮСШ «Колос») та Міхєєв Богдан (ОДЮСШ).

Юнаки та дівчата 2001-2002р.н. у спортивній ходьбі  змагались на дистанції  2000м.,найшвидшими стали Ткач Аліна (ОДЮСШ) та Шпетний Олександр (КЗ СР ДЮСШ), а в кросовому бігу на дистанції 1000м. переможцями стали – Супрун Євгенія (КЗ СР ДЮСШ) та Довбик Максим (МДЮСШ «Колос).

У юнаків та дівчат старшої вікової групи в спортивній ходьбі на дистанції 3000м. переможцями стали Самаріна Єлизавета (С-Будська ДЮСШ)та Кравченко Антон (КЗ СР ДЮСШ), а найшвидшими бігунами у цій віковій групі на дистанції 2000м. були Яловська Альона (Садівська ЗОШ),та Шерстюк Владислав (ОДЮСШ). Серед юніорів та юніорок з бігу на 2000м перемогу вибороли вихованці  МДЮСШ «Колос»:  Мінченко Катерина та Чеперис Олександр, а серед чоловіків чоловіків на цій же дистанції  переможцем став Ожійов Константин (СДЮСШОР В.Голубничого). Останніми на старт вийшли найстарші учасники змагань – ветерани: у спортивній ходьбі на дистанції 2000м. найшвидшими були – Федорченко Ігор та досвідчена МСМК Кривохижа Тетяна ,а у бігунів–ветеранів Чеперис Юрій. Найстаршим учасником змагань  був спортсмен КЛБ «Явір» – Акименко Олександр(1949р.н.).

Всі переможці та призери змагань були нагороджені грамотами та медалями Сумської районної державної адміністрації та Сумської обласної організації ВФСТ «Колос», а також цінними подарунками. До нагородження юних спортсменів долучилась голова Сумського обласного відділення Національного олімпійського  комітету  Олена Петрова. З її рук наймолодші учасники змагань отримали пам’ятні кубки та м’ячі.

Організатори змагань,а саме головний суддя змагань, донька В.Синявіна – Наталія Шинкаренко вдячна всім хто долучився до підготовки та проведення змагань: Сумській РДА, Сумській обласній організації ВФСТ» Колос», Сумському Обласному Відділенню НОК,  Садівській ЗОШ, суддівській колегії по проведенню змагань.

ПІДСУМКОВІ ПРОТОКОЛИ ЗМАГАНЬ:

Race_walk_Synyavin.pdf (0 downloads)

[Download not found]

ФОТО:

IMG_0299 IMG_0304 IMG_0308 IMG_0314 IMG_0316 IMG_0324