Суми готуються до святкування 80-річного ювілею Володимира Голубничого і запрошують на змагання!

Афиша ЧУ Голубничий С-Х 2016

Регламент ЧУ зі с/х на 20 км

Регламент Відкритого чемпіонату м.Суми (юнаки, ветерани).pdf (314 downloads)

РОЗКЛАД

ПРОГРАМКА ЗМАГАНЬ.pdf (271 downloads)

Схема змагальної траси.pdf (312 downloads)

Телетрансляція (за цим посиланням в день змагань буде створено сторінку для трансляції)

Інформація для спортсменів, тренерів, суддів.pdf (275 downloads)

План заходів до ювілею В.Голубничого

Відеоанонс змагань

Шановні вболівальники, любителі спорту, а також спортсмени і тренери!

02 червня виповнюється 80 років легенді світового спорту, дворазовому олімпійському чемпіону, почесному громадянину м.Суми Володимиру Степановичу Голубничому! Кавалеру срібного Олімпійського ордену, якого було визнано найкращим скороходом ХХ сторіччя і внесено до Залу слави IAAF.

Звичайно ж, така подія ніяк не могла залишитися без уваги спортивної спільноти як на міжнародному, так і на національному і місцевому рівнях. Навколо проекту з організації святкувань до ювілею Володимира Степановича об’єднали зусилля стільки організацій і установ з різних галузей, органів державної  влади і місцевого самоврядування, що їх перелік зайняв би більше години.

Нам дуже приємно, що ми теж долучилися до цієї знакової події, і принагідно щиро дякуємо всім нашим колегам-однодумцям, друзям і партнерам!

11 червня у Сумах відбудеться чемпіонат України зі спортивної ходьби на 20км серед дорослих спортсменів та молоді, присвячений ювілею нашого уславленого земляка.

кынцевий ескіз Билборд ЧУ 2016-1 (8 30)

Запрошуємо спортсменів і тренерів до участі в наших змаганнях, а любителів спорту і вболівальників до перегляду цікавих баталій на змагальній трасі!

Окрім змагальної частини на вас очікує низка цікавих заходів від організаторів ювілею і святковий вечір у сумській обласній філармонії.

11 червня 2016 року, м.Суми, проспект Шевченка, район кінотеатру «Дружба». Початок змагань о 8:30.

Інформація про святкові заходи і самі змагання буде оновлюватись і додаватись на цю сторінку.

Всім охочим привітати Володимира Степановича листом, цікавим фото-вітанням, чи відео-зверненням пропонуємо адресу електронної пошти для відправки таких привітань: flaso@flaso.sumy.ua. Всі ваші вітання і добрі слова обов’язково будуть передані ювіляру. Цікаві і неординарні поздоровлення будемо розміщувати на вітальній сторінці на нашому сайті.

Як, наприклад, ось таке рішення від колективу працівників Сумського обласного центру зайнятості.

на сайт

НОВИНИ:

25.05.2016

Сумська громада продовжує готуватися до святкування ювілею Володимира Голубничого. Як ми вже повідомляли раніше, робота іде по всіх фронтах. Наприклад сьогодні, відзначились владні структури міста Суми, Почесним громадянином якого є ювіляр.
Ось новина – сьогодні вночі мер міста Суми Олександр Лисенко дав розпорядження віддати бронзову ногу, вагою 1,5 тони, від гіганта-пам’ятника Володимиру Леніну, знесеного ще відомим очільником області В. Щербанем у 1999 році, для переплавки і виготовлення контактної скульптури «Олімпійця-ходока».
Ще новина – влада міста з власної ініціативи взялася упорядкувати дорогу-тротуар до будинку, де проживає ювіляр.
дорога до Голубничого
СДЮСШОР В.Голубничого збирається виставити медалі й інші «цікавинки» ювіляра. Сумський державний університет готує фільм про нього, а місцеві центральні ЗМІ щодня докучають Володимиру Степановичу, щоправда, ювіляр героїчно (майже завжди) відбивається від їх кореспондентів.
Очікується, що на заходи завітають і знаменитості й колеги по змаганнях із нашим героєм – зокрема, Валерій Борзов, Вєніамін Солдатенко із Казахстану, Юрій Андрющенко та інші.
Ми будемо тримати вас у вирі подій й інформувати про нові факти й надалі.
31.05.2016
Маємо відеоанонс змагань!
01.06.2016
11 червня в рамках чемпіонату України зі спортивної ходьби відбудетья Відкритий чемпіонат м.Суми зі спортивної ходьби серед юнаків та ветеранів на честь В.Голубничого. Запрошуємо всіх юних скороходів,  а також спеціалістів спортивної ходьби поважного віку взяти участь в цих змаганнях!
02.06.2016