ПІДСУМКИ ЧЕМПІОНАТУ УКРАЇНИ СЕРЕД ДЮСШ ТА СДЮШОР З ДВОЄБОРСТВА ТА ПЯТИБОРСТВА В ПРИМІЩЕННІ 2016 (2001 р.н. та молодші, 3-4 березня, м.Київ)

 

VTEM Carousel

Вчора в манежі Київської ШВСМ завершився чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборства та п’ятиборства в приміщенні (2001 р.н. та мол.). Більше 600 юнаків та дівчат змагалися за перемогу в 13 видах двоєборств та п’ятиборстві.  Були серед них заявлені і 33 представники Сумщини – з Білопільської ДЮСШ Юрія Білонога; Роменської ДЮСШ;  ОДЮСШ  м.Суми; ДЮСШ м.Охтирка; Роменської ДЮСШ ім.Калнишевського;  ДЮСШ ім.М.Маміашвілі, Конотоп; КДЮСШ м.Шостка.

Старший тренер з резерву збірної України з легкої атлетики Андрій Каратєєв зазначив, що основною метою цих змагань є допомога юним атлетам у визначенні з дисциплінами, які у них найкраще виходять, щоб на них зосередитися у майбутньому. Спортсмени самі обирали види, в яких вони хотіли виступати, показані результати перераховувалися в очки, і за сумою визначалися найкращі. Юні атлети Сумщини не пасли задніх і були серед переможців та призерів.

Особливо відзначився вихованець ОДЮСШ Олексій КИРИЛІН, який здобув перемогу серед 41 атлета, які змагалися у бігу на 60 м та штовханні ядра (8,46 + 16,12). Четвертим тут став Максим СІДИЙ з ОДЮСШ (9,27 + 14,87).

Другим серед 14 атлетів, які змагалися у бігу на 60 м та потрійному стрибку, став вихованець Роменської ДЮСШ ім.Калнишевського Євген СЛОБОДЯНЮК (8,07 + 11,98). Також другою, серед 56 спортсменок, які змагалися з бігу на 60 м та 200 м, стала вихованка ДЮСШ м.Охтирка Дарина КОСЕНКО (8,08 + 26,82).

Вихованець Білопільської ДЮСШ Юрія Білонога Євген ШВЕЦЬ посів шосте місце (60 м +400 м), а вихованка Роменської ДЮСШ  Анастасія ПРОЦЕНКО  – сьоме місце (60 м + потрійний стрибок). Також сьоме місце посіла вихованка Білопільської ДЮСШ Юрія Білонога Анастасія ІВАНОВА (60 м + штовхання ядра). Вихованка цієї ж ДЮСШ Валентина Авраменко тут була восьмою.

У підсумку команда нашої області посіла 14 місце серед 23 регіонів України, які взяли участь у змаганнях. Серед 98 ДЮСШ найкращою із представників Сумщини була Білопільська  ДЮСШ Юрія Білонога – 19-е місце, ДЮСШ Роменська та  ОДЮСШ  м.Суми поділили 33-е місце, ДЮСШ м.Охтирка – 49-е.

Вiтаємо наших атлетiв та їх тренерів (Бєліков В.П.  Фенько В., Маслюк О., Литвиненко В., Лазоркін Р.О., Савицький М.В., Міллер Р.О.)! Бажаємо наступних перемог!

 З детальною інформацією про змагання можна ознайомитись на офіційній сторінці змагань на сайті ФЛАУ.