Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні! (25-27 лютого 2016 року, м.Суми)

Афиша ЧУ 2016

Онлайн-трансляція

 

РОЗКЛАД ЗМАГАНЬ

РЕЗУЛЬТАТИ наживо

 

Офіціна сторінка змагань (ФЛАУ)

РЕГЛАМЕНТ

РЕГЛАМЕНТ (багатоборство)

 

ІНФОРМАЦІЯ для представників команд та учасників змагань

25-27 лютого 2016 року у легкоатлетичному манежі Української академії банківської справи відбудеться Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні (дорослі, молодь). Цей старт є основним та вирішальним етапом відбору до складу збірної України, яка 17-20 березня цього року братиме участь у Чемпіонаті світу з легкої атлетики у приміщенні (м.Портленд, США).

Відеоанонс події:

На найкращий арені в країні змагатимуться найсильніші атлети: переможці та призери Олімпійських ігор, чемпіонатів світу та Європи, Всесвітніх універсіад, етапів Діамантової ліги та інші прославлені легкоатлети вищих спортивних розрядів – майстри спорту України міжнародного класу!

Разом з ними, продовжуючи славетні традиції Володимира Голубничого, Володимира Куца, Юрія Білонога та ін. легендарних спортсменів Сумщини, втрутитися у боротьбу за нагороди всі підстави мають представники нинішнього покоління сумчан та вихідців з нашого краю: Віталій Бутрим, Віталій Корж, Євген Гуцол, Вікторія Кащеєва (П’ятаченко), Володимир Супрун, Оксана Шкурат, Марія Миколенко, Анна Красуцька, Олексій Поздняков, Михайло Тютюнников, Анна Плотіцина та Артем Казбан.

фото

Тож, нам є за кого вболівати на цих змаганнях! Не пропустіть свято «королеви спорту» у нашому місті! Отримайте насолоду від виступів атлетів на межі людських можливостей! Унікальне поєднання захмарних швидкостей, вибухових сил, подвигів витривалості та граціозних й гнучких рухів – все це дарує нам лише легка атлетика!

Організатори змагань докладають максимум зусиль для того, щоб наймасштабніше свято спорту нашого міста відбулося яскраво і запам’яталось назавжди як учасникам, так і всім вболівальникам!

Ну і, звичайно ж, декілька слів про “родзинку чемпіонату” у Сумах… Ще минулого року у організаторів був доволі успішний перший досвід з проведення інтернет-трансляції змагань в режимі реального часу. Близько 10 тис. шануальників “королеви спорту” переглянули змагання безпосередньо під час чемпіонату!!! Цьогоріч ми робимо ще один крок вперед. Інтернет-трансляція “наживо” за участю провідних вахівців світу легкої атлетики України (у якості коментаторів та експертів) відбудеться на каналі федерації легкої атлетики України у Youtube.com. Крім того, місцевий телеканал UA:СУМИ транслюватиме найцікавіші події чепіонату у власному ефірі (теж наживо!). Також надходять заявки на тетрансляцію відеопотоку на інші регіональні та національні телеканали!!! Тож цього року учасники змагань матимуть найширшу аудиторію глядачів в іторії вітчизняної легкої атлетики!

Однак, звертаючись до місцевих вболівальників, маємо запевнити, що жодна “картинка” (навідь з цікавим коментарем) не замінить живого перегляду з трибун манежу! Емоції спортсменів, перепетії та вир пристрастей на відстані “витянутої руки” – ось справжня легка атлетика у всй красі!  Тож приходьте на трибуни манежу і підтримайте наших атлетів!

Ласкаво просимо! Мичекаємо на вас!

Початок змагань: 25 лютого о 10:00.

Урочиста церемонія відкриття: 25 лютого о 16:00.

Місце проведення: легкоатлетичний манеж УАБС (вул. Прокоф’єва 38/1)

Вхід вільний

Аносуючі сюжети місцевих телеканалів